Tuesday, May 18, 2021
Home > भिडियो > जब बमजनकाे आश्रम पुगेर छापा मार्दा प्रहरी नै पर्यो चकित (भिडियो सहित हेरी शेयर गर्नुहोस्)

जब बमजनकाे आश्रम पुगेर छापा मार्दा प्रहरी नै पर्यो चकित (भिडियो सहित हेरी शेयर गर्नुहोस्)

सिन्धुपाल्चोक । रामबहादुर बमजनको बाँडेगाउँस्थित टोड्केभीरको आश्रमबाट बेपत्ता भएका अनुयायी सञ्चलाल वाइवा, शुरेस आले र दुई आनीहरु (चुन्मो र डोल्मो) को अस्थिपञ्जर नै खाल्डोबाट उत्खनन् गरि जलाईएको आशंका गरिएको छ ।

बाँडेगाउँको यहि आश्रमबाट उनीहरु बेपत्ता भएपछि प्रहरीले शुक्रबार बाँडेगाउँस्थित बमजनको आश्रममा छापा मार्यो । ८० रोपनी जग्गामा रहेको आश्रमलाई नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीले विशेष अप्रेसन नै सुरु गर्यो ।

उनीहरुको लाश जमिनमुनि गाडीएको सूचना पाएपछि शनिवार आश्रम भन्दा करिव ३ सय मिटर परको जंगलमा प्रहरीले लाश गाडिएको स्थानमा उत्खनन् गर्दा अस्थिपञ्जर भने भेटिएन, तर लाश गाडिएको भनिएको स्थानमा नुनका प्याकेटहरु फेला परेका छन् ।

‘लाश गाडीएको भनिएको स्थानमा उत्खनन् गर्दा नुनका प्याकेटहरु फेला परेका छन्, लाशलाई सडाउन नुन हालिएको हुनसक्छ’, एक प्रहरी अधिकारीले भने । सर्च अपरेसनका क्रममा प्रहरीले आश्रम भन्दा केहि पर कोइलासमेत फेला पारेको छ ।

हत्या गरेर लाश गाडे, पछि उत्खनन गरेर जलाए’, नाम नखुलाउने शर्तमा एक प्रहरी अधिकारीले भने,–‘हामीले नुन हालेर गाडीएको सूचना पाएका थियौं, यहाँ उत्खनन् गर्दा नुनका प्याकेटहरु भेटिएका छन् ।’अाजकाे नेपाल समाचारपत्रमा खबर रहेकाे छ ।

भिडियो हेर्नुहोस् :

Leave a Reply