Monday, May 10, 2021
Home > मनोरञ्जन > पोखरा सडक महोत्सवबाट आयो यस्तो तनाव दिने खबर, ३६ जना पक्राउ

पोखरा सडक महोत्सवबाट आयो यस्तो तनाव दिने खबर, ३६ जना पक्राउ

अंग्रेजी नयाँ वर्षको अवसरमा आयोजना गरिएको पोखरा सडक महोत्सवमा अनावश्यक होहल्ला तथा झैझगडा गरेको भन्दै ३६ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । महोत्सवस्थलको करिब ३ किलेमिटर क्षेत्रभित्र अनावश्यक होहल्ला तथा झैझगडा गर्ने ३६ जना पक्राउ परेको प्रहरी कार्यालय बैदामका प्रमुख नविन कार्कीले बताए ।

ती मध्ये ४ जनालाई सार्वजनिक मुद्दा दर्ता गरिएको कार्कीले जानकारी दिए । उनका अनुसार महोत्सवको स्टेजमै ढुंगामुडा प्रहार गर्ने पोखरा-१७ छोरेपाटनका १९ वर्षीय पुकार गुरुङ पक्राउ परेका छन् ।

उनले प्रहार गरेको ढुंगा प्रहरीलाई लागेको कार्कीले जानकारी दिए । त्यसै गरी मोत्सवमा झैझगडा गर्ने छोरेपाटनका १७ वर्षीय दीप गुरुङ, पोखरा-६ का १९ वर्षीय विवेक नेपाली र छोरेपाटनकै १८ वर्षीय अनमोल गुरुङलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको प्रहरीले बताएको छ ।

सडक महोत्सवमा एक युवा गम्भीर घाइते भएका छन् । पोखरा -१५ नयाँगाँउ बस्दै आएका १८ वर्षिय विकास नेपाली सोमबार लेकसाइडडको गौरीघाट क्षेत्रमा आफ्ना साथीसँग हिँड्दै गर्दा कुनै व्यक्तिको प्रहारबाट घाईते हुन पुगेका हुन् ।

उनको देब्रे तिघ्रामा गहिरो चोट लागेको छ भने पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय अस्पताल (पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान) पोखरामा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । सोमबार राति करिब १०:३० बजे तिर पहिचान खुल्न नसकेको व्यक्तिबाट देब्रे तिघ्रामा गहिरो चोट लागेर सडकमा लड्न पुगेका उनलाई स्थानीय र सुरक्षाकर्मीको सहयोगले पोखराको नमस्ते अस्पतालमा उपचार गरिएको थियो ।

थप उपचारको लागि उनलाई पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान लगिएको हो । उक्त घटनामा संलग्न व्यक्तिहरु र घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरी कार्यालय बैदामका प्रहरी नायव उपरीक्षक नविन कार्कीले जानकारी दिए ।

Leave a Reply