Thursday, June 17, 2021
Home > समाचार > प्रेम प्रस्ताव अस्विकार गरेको भन्दै एक किशोरीलाई छुरा प्रहार

प्रेम प्रस्ताव अस्विकार गरेको भन्दै एक किशोरीलाई छुरा प्रहार

वीरगन्ज : पर्साको पर्सागढी नगरपालिका वडा नम्बर १ पिप्रोधमा एक युवकले प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गरेको झोकमा किशोरीमाथि छुरा प्रहार गरेका छन्।पर्सागढी नगरपालिका वडा नम्बर २ बढ्निहारमा रहेको जनता उच्च मावि कक्षा ११ मा अध्ययनरत पर्सागढी नगरपालिका वडा नम्बर १ मनवाकी १८ वर्षकी शकुन्तला कुमारीलाई छिमेकी गाउँ भटेनीका वर्ष १८ कै जयकिशोर चौधरीले छुरा प्रहार गरेका हुन्।

छुरा प्रहारबाट शकुन्तला गम्भीर घाइते छन्। छुरा प्रहारबाट उनको तिघ्रामा सात इन्च गहिरो घाउ हुनुका साथै नाक र ओठमा पनि चोट लागेको छ।घाउबाट अत्याधिक रक्तश्राव भएर गम्भीर घाइते शकुन्तालाको वीरगन्जस्थित नेसनल मेडिकल कलेजको सघन कक्षमा उपचार भइरहेको छ।

घाइते शकुन्तालाको अवस्था चिन्ताजक छ। सोमबार अपरान्ह अस्पतालमा पुगेर सकुन्तलालाई भेटेका पर्सा क्षेत्र नम्बर १ का सांसद प्रदीप यादवले भने, ‘छुराले तिघ्रामा काटिएको गहिरो घाउबाट भइरहेको रक्तश्राव रोकिएको छैन। डाक्टरहरुले तीन पोका रगत चढाइसकेका छन्। चौथो पोका पनि अहिले चढिरहेको छ।’छुरा प्रहार गर्ने चौधरीलाई प्रहरीले पक्राउ गरिसकेको छ। उनलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साको हिरासतमा राखिएको पर्सा प्रहरी नायव उपरीक्षक मानबहादुर राइले जानकारी दिए।

सोमबार बिहान साढे सात बजेतिर विद्यालय जाँदै गर्दा बाटोमा शकुन्तलालाई चौधरीले बाटो छेकेर अन्धाधुन्द छुरा प्रहार गरेको प्रहरीले जनाएको छ।चौधरी हाल शकुन्तला पढ्दै गरेको विद्यालयमा ८ कक्षा पढ्दै गर्दा पढाई छाडेका थिए। विद्यालयमा सँगै पढ्दादेखि नै चौधरीले शकुन्तला समक्ष प्रेम प्रस्ताव राख्दै आएका थिए। तर चौधरीको प्रेम प्रस्ताव शकुन्तलाले पटक पटक अस्वीकार गरिदिएपछि त्यसकै रिसमा सोमबार उनले शकुन्तलामाथि छुरा प्रहार गरेको स्थानीयको दावी छ।

यसैबीच छुरा प्रहारको घटनामा संलग्न चौधरीलाई हदैसम्मको कारवाहीको माग गर्दै स्थानीय महिलाहरूले घटनापछि सोमबार मनवा प्रहरी चौकी अगाडि प्रदर्शन गरेका छन्।

आक्रोशित महिलाहरूले प्रहरी चौकी मनवाको कम्पाउन्ड वाल समेत भत्काइदिएका छन्। प्रदर्शनमा उत्रिएका महिलाहरूलाई नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी तथा जनप्रतिनिधिहरूले सम्झाई बुझाई गरेर घर फर्काएको स्थानीय प्रमोद यादवले जानकारी दिए।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!