Friday, January 21, 2022
Home > समाचार > यो पापी बाउले आफनै ८ महिनाको छोरीलाई मुखमैथुन गर्दै गरे बलत्कार, सावित्रि पुगिन् पिडितलाई भेट्न…(हेर्नुहोस् भिडियो)

यो पापी बाउले आफनै ८ महिनाको छोरीलाई मुखमैथुन गर्दै गरे बलत्कार, सावित्रि पुगिन् पिडितलाई भेट्न…(हेर्नुहोस् भिडियो)

काठमाडौं – गाउँमा भन्दा बजार क्षेत्रमा बलात्कारका घटना बढ्दै गएको अधिकारकर्मी सावित्रि सुवेदीले बताएकी छन् । महिला हिंसाका घटना बढ्दै गएको बताउँदै उनले गाउँमा भन्दा बजार क्षेत्रमा बलात्कारका घटना बढ्दै बताएकी हुन् ।

उनले गाउँका पिडित महिला तथा बालिकाहरु खुलेर आउन थालेको बताईन् । विभिन्न जिल्लाहरु घुमेर काठमाण्डौ आइपुगेकी उनले गाउँमा एकपछि अर्को बलात्कार घटनाहरु बढ्दै गएको बताएकी छन् । सहरिया क्षेत्रका घटनाहरु गुपचुप मिलाउने काम भईरहेको उनले दाबी गरिन् । उनले आफ्नै बाबुले आठ महिनाको छोरीको बलात्कार गरेको घटनाहरु सुनाएकी छन् ।

हिंसामा परेका महिलाहरुलाई न्याय दिन खोज्दा आफु पनि विवादित भएको बताएकी सावित्रिले महिलाको आँसु धेरै बिक्ने गरेको दाबी गरिन् । अब पिडितलाई न्याय दिँदा दुबै पक्षको कुरा सुनेर मात्रै अगाडी बढ्ने उनको भनाइ छ । यो पापी बाउले आफनै ८ महिनाको छोरीलाई मुखमैथुन गर्दै गरे बलत्कार, सावित्रि पुगिन् पिडितलाई भेट्न…हेर्नुहोस् भिडियो…

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!