Monday, May 23, 2022
Home > भिडियो > भूत प्रेत्,मृत आत्मा बोलाउन सक्छु,डाक्टरले मार्छ भनेको बिरामी बचाउन सक्छु – हेर्नुहोस भिडियो सहित

भूत प्रेत्,मृत आत्मा बोलाउन सक्छु,डाक्टरले मार्छ भनेको बिरामी बचाउन सक्छु – हेर्नुहोस भिडियो सहित

यि ज्योतिष भन्छन भूत प्रेत्,मृत आत्मा बोलाउन सक्छु,डाक्टरले मोर्छ भनेको बिरामी बचाउन सक्छु [भिडियो हेर्नुहोस]ज्योतिषि हरी शर्माले गरे निर्मला काण्डबारे अबिश्वासिलो रहस्य खोले,ज्ञानेन्द्रको राज सस्था फर्कन्छ या फर्किदैन,रवी लामिछानेलाई सुरक्षाको कत्तिको खाचो छ्,धुर्मुस सुन्तलिले क्रीकेट स्टेडीयम सफलता पूर्वक सम्पन्न गर्न सक्छन कि सक्दैनन भन्ने विषयमा गरिएको कुराकानी ।

ज्योतिषि हरी शर्मा युबा ज्योतिषि तथा तान्त्रीक हुनुहुन्छ । उहा जस्तो सुकै मान्छेको समस्या पनि तान्त्रीक बिधीबाट निको पार्ने दाबी गर्नु हुन्छ । भिडियो हेर्नुहोसज्योतिषि हरी शर्माले गरे निर्मला काण्डबारे अबिश्वासिलो रहस्य खोले,ज्ञानेन्द्रको राज सस्था फर्कन्छ या फर्किदैन,रवी लामिछानेलाई सुरक्षाको कत्तिको खाचो छ्,धुर्मुस सुन्तलिले क्रीकेट स्टेडीयम सफलता पूर्वक सम्पन्न गर्न सक्छन कि सक्दैनन भन्ने विषयमा गरिएको कुराकानी । ज्योतिषि हरी शर्मा युबा ज्योतिषि तथा तान्त्रीक हुनुहुन्छ । उहा जस्तो सुकै मान्छेको समस्या पनि तान्त्रीक बिधीबाट निको पार्ने दाबी गर्नु हुन्छ । भिडियो हेर्नुहोस

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!