Friday, January 21, 2022
Home > भिडियो > धादिङपछि फेरि चितवनमा बाहिरियो यस्तो खबर, भाई र श्रीमतिलाई बिस्वास गर्दा जे भयो… (भिडियो सहित)

धादिङपछि फेरि चितवनमा बाहिरियो यस्तो खबर, भाई र श्रीमतिलाई बिस्वास गर्दा जे भयो… (भिडियो सहित)

नेपालका विभिन्न जिल्लाहरूमा घर परिवार लगायत समाजमा घटिरहेका सामाजिक तथा पारिवारिक घटना तथा दुर्घटना भैरहनु नयाँ कुरो जस्तो नलाग्ने भैसकेको छ । यतिबेला चितवनबाट यस्तो खबर आएको छ कि श्रीमतिलाई बिश्वास गर्दा यस्तो दुर्घटना घटेको छ । बाँकी सबै भिडियोमा हेर्नुहोला ।

भिडियोः

ओलीलाई दिए भीम रावलले कडा दनक
काठमाडौं–प्रधानमन्त्री अध्यक्ष केपी शर्मा ओली एकपछि अर्को विवादमा आइरहेका बेला नेकपाका स्थायी कमिटी सदस्य भीम रावलले ओलीले जन्मथलो तेह्रथुमको आठराई गाउँपालिकामा पुगेर जन्मोत्सवमा काटिएको केकका विषयमा आलोचना गरेका छन् । रावलले देशमाथि मनपरी गर्न नहुने आशयको प्रतिक्रिया दिँदै प्रधानमन्त्रीको त्यस्तो कार्यप्रति पूर्ण असहमति प्रकट गरेका छन् ।

केक काठमाडौंबाट हेलिकोप्टर चार्टर्ड गरेर यती समूहले लगेको थियो । नेता रावलले ट्वीट गर्दै केक काट्ने नेपाली संस्कृति होइन र यस्तै समृद्धिका लागि विदेशीसँग हात पसारिरहेका बेला ठूलो रकम जन्म दिनमा खर्च गर्नु पनि ठीक नभएको बताएका छन्। नेता रावलले पार्टीको निर्णयअनुसार बनेको आचार संहिता मान्ने हो भने त यस्तो तामझामका साथ जन्मदिन मनाउनै नहुने भनेका छन् ।

यस्तो उनको ट्वीट–‘प्रधानमन्त्रीज्यूलाई जन्मदिनको शुभकामना! यो मनन गर्नु भने उचित हुन्छ–केक काट्ने नेपाली मौलिक सँस्कृति होइन, देशलाई हामी आमा भन्छौं, काटेर खान मिलेन, अँझ ‘समृध्दि’ का लागि संसारका सामु हात पसारिरहेको बेला अति ठूलो रकम खर्चेर जन्मदिन मनाउन मिल्दैन, पार्टी निर्णयले झनै मिल्दैन ।’

रावलले निवर्तमान संचारमन्त्री गोकुलप्रसाद बाँस्कोटालाई बचाउन ओलीले देखाएको प्रवृत्तिको पनि आलोचना गरेका छन् । उनले लेखेका छन्, ‘सुरक्षण मुद्रणालय भ्रष्टाचार प्रकरणको गहिराइमा गएर राज्य, सरकार र पार्टी सबै तहबाट भ्रष्टाचारी लाई कार्वाई गर्नु जनता, देश र नेकपाको हित र सुशासनका लागि अत्यावश्यक छ। कसैलाई ससानो मुद्धामा ठूलो प्रहार हुने र कसैलाई गम्भीर भ्रष्टाचारमा केही नहुने गल्ती कहींबाट पनि हुनुहुँदैन ।’

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!