Thursday, December 9, 2021
Home > भिडियो > यी महिला ट्राफिक प्रहरीको रमाइलो टिकटक भिडियो एकाएक भयो यस्तो भाईरल, ४१ लाख बढीले हेरे (भिडियो हेर्नुहोस्)

यी महिला ट्राफिक प्रहरीको रमाइलो टिकटक भिडियो एकाएक भयो यस्तो भाईरल, ४१ लाख बढीले हेरे (भिडियो हेर्नुहोस्)

एजेन्सी । अहिलेका युवा युवती हरु सामाजिक सञ्जालमा धेरै समय बिताउने गर्छन् । कसैले यसको राम्रो सदुपयोग गर्छन् त कसैले समय कटाउने माध्यम मात्र बनाउँछन् ।

सामाजिक सञ्जाल आफ्ना कला, प्रस्तुति र लेख रचना हरु प्रस्तुत गर्ने राम्रो माध्यम हो । सामाजिक सञ्जालको भीडमा पछिल्लो समय टिक टक निकै लोकप्रिय बन्न पुगेको छ । कलाकार ,पत्रकार, कर्मचारी, स्वास्थ्य कर्मी, सुरक्षा कर्मी लगायत सम्पूर्ण वर्गका मानिस का लागि आफ्नो कला र मनोरञ्जन लिने दिने राम्रो प्ल्याफर्म बनेको छ टिक टक ।

बढीमा एक मिनेट सम्म भिडियो गर्न पाइने टिक टक मा नेपाली हरु पनि निकै लोभिएका छन् । त्यस्तै मा सुरक्षा कर्मीले पनि एकछिनलाई थकान तनाव बिर्सिएर टिक टक मा रमाउने गरेको देखिन्छ । यस्तैमा युट्युव मा महिला प्रहरीको टिक टक को लागि बनाईएको भिडियोले धेरै भूज पाएको छ ।

युट्युव को छोटो भिडियो अन्तरगत रहेको उक्त भिडियो ४१ लाख बढीले हेरेका छन् । नेपाली च्यानल नामको युटुबमा रहेको उक्त भिडियोमा १ लाख २३ हजार लाईक १३ सय कमेन्ट रहेका छन् । रोल्पा बक्सियोस् रुकुम बक्सियोस् बोलको गीतमा यी नेपाली चेली जो नेपाल प्रहरीमा आवद्ध भएर देश र जनताको सुरक्षामा खटिएएका छन, उहाँहरूको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!