Wednesday, November 30, 2022
Home > समाचार > ०७५ मङ्सिर २१ गते शुक्रबार ई. सं. २०१८ डिसेम्बर ०७ तारिख, हेर्नुहोस राशि अनुसार तपाईंको भाग्य

०७५ मङ्सिर २१ गते शुक्रबार ई. सं. २०१८ डिसेम्बर ०७ तारिख, हेर्नुहोस राशि अनुसार तपाईंको भाग्य

मेष राशिःमेष राशि हुनेहरुको लागि भोलिको दिन दाम्पत्य एवम् भौतिक सुखकर रहनेछ । जीवन साथी वा विपरित लिङ्गीको सहयोग मिल्ने तथा प्रेमसम्बन्ध बलियो हुनेछ । यात्राकर ग्रहयोग परेकोले देशविदेशको यात्रा हुनसक्ने सम्भावना पनि देखिएको छ । व्यापार व्यवसायीले राम्रो लाभ गर्नसक्नु हुनेछ । कार्यक्षेत्रमा सौहार्दपूर्ण वातावरण सृजना हुनाले भौतिक उपलब्धि एवम् मानसिक शान्ति मिल्नेछ । जागिर नोकरी आदिमा पनि दिन अनुकूल रहेको छ । भोलि यहाँहरुको लागि सात अंक, सेतो रङ्गको प्रयोग फापसिद्ध हुनेछ भने उपहार व्यवहारले पनि यहाँले खेलेको भूमिकामा सकारात्मक अर्थ राख्नेछ ।

वृष राशिःवृष राशिका व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिनसमय तथा अवसरको सदुपयोग गर्नसकेको खण्डमा अनुकूल एवम् सफल रहनेछ । प्रतिस्पर्धामा सफल भइने छ भने स्वकार्यबाट पनि राम्रो उपलब्धि गर्न सकिने छ । जागिर आदि पेशाको क्षेत्रमा पनि स्याबासी तथा प्रशंसा मिल्नेछ । स्वास्थ्यमा आरोग्यता प्राप्त हुने तथा कान्तिमा बृद्धि हुनेछ । खेलकुद आदि शारीरिक प्रतिस्पर्धात्मक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । विरोधीपक्षसँग आफ्नोपक्षमा सम्झौता गर्न सकिने छ । भोलि यहाँलाई हरियो रंग, छ अंकको प्रयोग अनुकूल रहने छ भने विपक्षिको सम्मान गर्न जानेको खण्डमा रणनीतिक रुपमा फाइदा लिन सकिने छ । आज तपाइले माँ इन्द्रायणीको स्तुति आराधना गर्नु थप शुभप्रद हुनेछ ।

मिथुन राशिःमिथुन राशिका व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिन ज्ञानविज्ञानको पक्ष बलियो भएर आउने गोचर परेकोछ । विद्याधनको महत्त्वाकांक्षा तथा आत्मप्रशंसाको अभिलाषा पनि बढ्नसक्ने छ । आत्मरतीको आसक्तिलाई संयम गरी भद्रस्वभावको अभ्यास बढाउनसकेमा मानप्रतिष्ठामा विकास गर्न सकिने र विद्वतताको प्रसंशा मिल्ने पनि छ । सामान्यतया व्यवसायिक दिनचर्या अनुकूल नै रहनेछ तथापि बाह्य विषयमा समय दिनाले महत्त्वपूर्ण कार्य थातिरहन पनि सक्नेछ ख्याल पुर्याउनु होला । गृहस्थीहरुको लागि सन्तानपक्षबाट पनि सन्तोष मिल्नेछ । भोलि यहाँको लागि पाँच अंक, रातो रङ्गको प्रयोग एवं माँ भुवनेश्वरीको स्तुति आराधना लाभप्रद हुनेछ ।

कर्कट राशिःकर्कट राशिका व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिन त्यति अनुकूल देखिएको छैन । मनमा संकोचित विचार बढ्नसक्ने तथा कसैसँग मनमुटाव हुनसक्ने पनि सम्भावना प्रतित भइरहेको छ ख्यालपुर्याउनु होला । पारिवारिक भार बढ्नसक्ने एवम् अभाव खट्कििनसक्ने देखिन्छ । केही असन्तुष्टिको सामना गर्नपर्ने हुनसक्छ, संघर्ष तथा अपयशसँग जुध्नको लागि आत्मबल बढाउनु पर्ला । काममा सावधानी अप्नाउनु बुद्धिमानी हुनेछ । धैयैधारणले नै प्रतिकूलता टार्नसकिने कुरालाई गुरु मन्त्र बनाउनु होला । भोलि यहाँलाई चार अंक, सेतो रङ्गको प्रयोग र माँ भगवतीको दर्शनभक्ति गर्नु शुभप्रद हुनेछ ।

सिंह राशिःसिंह राशि हुनेहरुको लागि भोलिको दिन हिम्मतिलो छ, थातिरहेका काम सिध्याउने जमर्को हुनसक्ने र नयाँ कार्यको लागि जाँगर चल्ने छ । आवश्यक तयारी पनि बन्नेछ । खेलकुद आदि प्रतिस्पर्धामा विजयी भइनेछ । महत्त्वपूर्ण कामकार्यको लागि ग्रह प्रभाव ठिक देखिएको छ । सहयोग मिल्ने र पुरुषार्थ पनि गर्नसकिने छ । आर्थिक लाभको संयोग पनि जुट्ने छ । भोलि तपाईको लागि तेस्रो क्रमसँख्या, हरियो रङ्गको प्रयोग र माँ सन्तोषीको दर्शनभक्ति एवं आराधना गर्नु शुभकर हुनेछ ।

कन्या राशिःकन्या राशि हुनेहरुको लागि भोलिको दिन ढुकुटीमा लक्ष्मीको र मुखमा सरस्वतीको बास हुने ग्रहयोग परेको हुनाले व्यवसायिक प्रगति भइधनदौल तथा खजाना जम्मा हुनेछ भने वाणीमा ओजस्विता बढ्नेछ । भोलि कवि तथा कवित्रीको कविता, वक्ताको प्रवचन, कलाकर्मीको गीतसंगीत आदिले राम्रो बजार लिनेछ । त्यस्तै सामान्य जनजीवनका व्यक्तित्त्वहरुको लागि पनि मुख्य कार्य विशेषमा आफन्तबाट सहयोग मिल्नेछ । लाभ एवम् सफलताको कारण नयाँ उत्साह र उमङ्ग तथा कुशलता बढ्नेछ । नाताकुटुम्ब बढ्ने तथा पारिवारिक सदस्य थपिने पनि सम्भावना देखिन्छ ।

तुला राशिःतुला राशिहुनेहरुको लागि भोलिको दिन व्यवहारिक कुशलता बढ्नाले मान्छेहरुको ध्यानाकर्षण गर्नसकिने गोचर परेको छ । मानप्रतिष्ठा बढ्ने र मिठो खानेकुरा प्राप्ति हुनसक्ने छ । व्यवसायबाट धनलाभ एवं भौतिक सुख र आफन्तजनबाट प्रशंसा प्राप्ति हुनेछ । अभिष्टकार्यमा सफलता मिल्नसक्ने गोचर रहेको छ, ईच्छित कार्य पूर्णताको लागि दृढताको साथमा अगाडि बढ्नसक्नु हुनेछ । सामाजिक जिम्मेवारी थपिनसक्ने छ । मनोरञ्जनात्मक कार्यक्रम आदिमा पनि सरिक हुन पाइनसक्ने छ । नयाँ लगानीको प्रस्ताव आउनसक्ने सम्भावना पनि देखिन्छ । विवाह योग्य युवायुवतीको लागि वैवाहिक सम्बन्ध जोड्ने प्रसङ्ग चल्नसक्ने छ ।

वृश्चिक राशिःवृश्चिक राशिहुने व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिन सोँचविचार नपुर्याई अनावश्यक रुपमा गरिएको घुमफिरले अन्ततः खर्चलाई नै प्रोत्साहन गर्ला । सुझबुझ नगरी गरिएको फुर्तिफार्तिले पश्चाताप पार्नसक्ने छ । आयमा मन्दि आउने तथा सञ्चित धनखजानाको खर्च हुने, अस्वस्थता बढ्नसक्ने आदि कुरालाई पनि गोचरले लक्षित गरिरहेको छ । तथापि खासै नसोँचेको विषयको काम बनेर आकस्मिक लाभ तथा उपलब्धि हातपर्नसक्ने कुरालाई पनि गोचरले दखाइरहेको छ । भोलि तपाईले तीन अंक, पहेंलो रंगको प्रयोग एवं माँ इन्द्रायणीको स्तुति उपाशना गर्नु हितप्रद हुनेछ ।

धनु राशिःधनु राशि हुनेहरुको लागि भोलिको दिन यद्यपि आयप्रद हो तरपनि विशेष अपेक्षित उपलब्धिमा अदृष्य रोकावट आउनसक्ने सम्भावना भने देखिएको छ । सामान्यतया व्यवसायिक कार्यबाट केही हद्सम्म लाभ गर्नसकिने छ । शुभेच्छुकहरुबाट सहयोग पनि मिल्ने सम्भावना छ । केही सफलता र लाभ भइहाल्दा हौंस्याहट् तथा महत्त्वाकांक्षा बढ्ने पनि हुनसक्ने सम्भावना रहेको कुरालाई नकार्न सकिन्न । भोलि यहाँको लागि २ अंक, सेतो रङ्गको प्रयोग र साथमा माँ कुमारीको उपाशना गर्नु अनुकूल रहनेछ ।

मकर राशिःमकर राशिहुने व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिन महत्त्वपूर्ण रहनेछ । मुल्यवान कामकार्यमा सफलता मिल्नाले लाभ एवम् उपलब्धि हातलाग्ने छ । जनसंपर्क बढ्ने र तुलनात्मक रुपमा केही सहजवातावरण सृजना हुनेछ । केही महत्त्वाकांक्षी योजनाको बारेमा मानसिक चिन्तन तथा सरसल्लाह एवम् विचारविमर्श हुनसक्नेछ भने भविष्यको लागि आश्वासन पनि मिल्नसक्ने छ । औकात अनुसारको पदप्रतिष्ठा र जिम्मेवारी मिल्नसक्ने छ । भोलि तपाईलाई एक अंक, रातो रंग र माँ इन्द्रायणीको भक्तियोग साधना गर्नु विशेष शुभप्रद हुनेछ ।

कुम्भ राशिःकुम्भ राशिका व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिन पूण्यार्जन गर्ने अवसर मिल्ने ग्रहगोचर परेको छ । अध्यात्मिक तथा आस्तिक भावना बृद्धि हुने र धार्मिक कार्य सम्पादन गर्नसकिने छ । व्यवसायिक उन्नति पनि हुन गइ आर्थिक लाभ पनि गर्नसकिने छ । सांसारिक पुरुषार्थ गर्न पनि सक्नुहुने छ । यात्रायोजना एवम् नयाँ कार्यको थालनीको सम्भावनालाई पनि ग्रहले लक्षित गरिरहेको देखिन्छ । आँटेको काममा थप आत्मबलको साथमा अघि बढ्दा हुनेछ । नौ अंक पहेलो रंगको उपयोग र धार्मिक जनको सेवा अझ विशेष हितकर हुने देखिन्छ ।

मीन राशिःमीन राशिका व्यक्तिहरुको लागि भोलिको दिन संर्घषप्रद गोचर छ । अल्लि सोँचविचार एवं योजना विपरित परिस्थितिको सृजना भएको महसूस हुनसक्ने छ । बोलिचाली एवं जनव्यवहारमा सावधानी अप्नाउनु उचित हुनेछ । व्यवसाय तथा कर्मक्षेत्रमा बाधा अड्चन हुनसक्ने छ भने अपेक्षित एवं प्राप्त आश्वासन पूरा हुन कठिन पर्नेछ । स्वास्थ्यमा पनि समस्या देखिनसक्ने देखिन्छ । हृदय आदि दीर्घरोगीहरुले विशोष ध्यान दिन जरुरी देखिएको छ । भोलि तपाईलाई आठ अंक, रातो रंगको प्रयोग र कन्यालाई सेतो पदार्थ दान दिनुको साथै इष्टदेवको भक्ति बढाउनु शुभप्रद हुनेछ

Leave a Reply