Wednesday, November 30, 2022
Home > जीवनशैली > प्लिज सेयर गराैः शृङ्खलालाइ जिताउन तपाइकाे १ सेयरले बढ्नसक्छ हजाराैं भाेट

प्लिज सेयर गराैः शृङ्खलालाइ जिताउन तपाइकाे १ सेयरले बढ्नसक्छ हजाराैं भाेट

चिनमा भइरहेकाे मिस वर्ल्ड २०१८ मा सहभागिता जनाएर संसारभर चर्चा कमाइरहेकि नेपाली चेली श्रृङ्खला खतिवडाले राखिन मिस वर्ल्डकाे इतिहासमै यस्ताे रेकर्ड जुन अाजसम्म कुनै देशका सुन्दरीले राखेकि छैनन । अाखिर के हाे त्याे रेकर्ड ? सबैका लागि जिज्ञासाकाे बिषय बन्नु स्वभाविक हाे । मिस वर्ल्डकाे प्रतिस्पर्धामा देशलाइ चिनाइरहेकि मिस नेपाल शृङ्खला खतिवडाले मल्टिमिडिया अवार्ड जित्दै मिस वर्ल्ड २०१८ को अन्तिम ३० का लागि स्थान सुरक्षित गरेकी छन् ।

हेड टे हेडमा पराजित भएर निराश भएकि शृङ्खलाले फेरि सारा नेपालीलाइ खुसि दिलाएकि छिन । भनिन्छ नि प्रतिक्षाकाे फल मिठाे हुन्छ । अाखिर मिठै भएर निस्कियाे प्रतिक्षाकाे फल पनि । अन्तः मिस नेपाल शृङ्खलाले जितिन दुइटा अवार्ड । नेपालकी चेली श्रृङ्खलाले मिस वल्र्ड मल्टिमिडिया र ब्युटी विथ अ पपर्स दुई वटा अवार्ड जितेर इतिहास रच्न सफल भएकी छिन् । दुई वटा अवार्ड जितेसंगै यो यस्ताे रेकर्ड बन्याे कि जुन अाजसम्म कुनै देशका सुन्दरीले बनाउन सकेका छैनन ।

सँगै मिस वल्र्ड प्रतियोगितामा दिइने फास्ट ट्रयाक अवार्ड जम्मा ५ वटा मात्रै छन । त्यसमा पनि अाजसम्म कुनै देशका सुन्दरीले २ अवार्ड जितेका छैनन । तर मिस नेपाल २०१८ श्रृङ्खलाले मिस वल्र्ड मल्टिमिडिया र ब्युटी विथ अ पपर्स दुई वटा अवार्ड जित्दै मिस वल्र्ड प्रतियोगिताकाे इतिहासमा दुई वटा फास्ट ट्रयाक अवार्ड जित्ने पहिलो सुन्दरी बन्न सफल बनेकि छिन याे संसारभर रहेका नेपालीहरूकाे लागि खुसिकाे खबर हाे ।

उनले मल्टिमिडिया अवार्ड र व्युटि विथ अ प्रपल अवार्ड गरि दुइवटा अवार्ड अाफ्नाे पाेल्टामा पारिन र मिस वर्ल्ड को फाईनलमा स्थान बनाइन । दाेस्राे हेड टु हेडमा सिंगापुरसंग पराजित भएपनि अन्तः श्रृङखला मिस वर्ल्ड २०१८ को फाईनलमा प्रबेश गरेकी हुन । यतिमात्र हाेइन टुरिज्म भिडियो च्यालेन्जमा पनि श्रृङखलाले तेस्रो स्थान बनाउँन सफल भएको छ । मेक्सिको र केन्याका प्रतिस्पर्धीलाई पछि पार्दै श्रृङ्खलाले मल्टिमिडया अवार्ड हात पारेकी हुन् । उक्त अवर्डाका लागि चीन, केन्या, पोर्टी रिको, नेपाल र वेलायत भिडियो च्यालेञ्जका आधारमा उत्कृष्ट ५ मा परेका थिए । दुई वटा अवार्ड जितेसंगै संसारभर अनकाे चर्चा अझै चुलिएकाे छ ।

यतिबेला संसारभरका साेसल मिडियाहरूमा शृङ्खलाकाे चर्चा परिचर्चा भइरहेकाे पाइन्छ । धेरैले त उनलाइ यसपटककाे मिस वर्ल्डमा मुख्य दाबेदारका रूपमा हेरेका छन । पटकको मिस वर्ल्ड मा श्रृङखला जतिको चर्चा र प्रशंसा अरु सुन्दरीहरुको कमै भएको थियो । विश्वभरीका सुन्दरी प्रतियोगिताका प्रेडिक्टरहरुको नजरमा श्रृङखला परेपछि उनलाई लिएर नेपालीहरु ज्यादै उत्साहित र आसावादी बनेका थिए । नेपालले पहिलो पटक फाईनलमा स्थान बनाएसंगै नेपालीहरुमा उत्साह छाएको छ । उनलाई नेपाल लगायत बिदेशीहरुले पनि शुभकामना दिईरहेका छन् ।

भिडियोः

मिस नेपाल शृङ्खला खतिवडाले चिनबाट मिस वर्ल्डकाे पेजबाट दिएकाे सुचना

जरुरी सूचना, नमस्ते सबैलाई।

मैले ऐले सामजिक संजालमा मेरो नाम प्रयोग भएका धेरै facebook page हरु देखिरहेको छु। म केवल miss world को official page मा मात्रै active रहेको छु र अन्य सबै pageहरु fake वा fan page हरु भएको यहाँहरुलाई जानकारी गराउन चाहन्छु । साथै facebook page को post share गरेर missworld को vote count हुँदैन । miss world मा vote गर्न

१. mobstar app डाउनलोड गरि त्यसमा भएका posts लाइक गरेर र

२. miss world को आधिकारिक website मा गएर मेरो नाम मा vote हालेर मलाइ सहयोग गर्न सक्नु हुन्छ https://missworld.com/#/contestants/5435

miss world को multimedia award अझै बाकी छ त्यसैले सक्दो vote गरि सहयोग गरिदिनु होला र भ्रामक कुरा हरु लेखी vote को लागि photo share गर्नु भन्ने fake page हरु लाइ report गरिदिनु होला। साथै मलाई दिनुभएको यति माया र साथ को लागि धेरै आभारी छु। सबै को जानकारी को लागि यो post SHARE गर्नुहोला। https://m.facebook.com/Miss-World-Nepal-297574443671301/

Leave a Reply