Monday, May 23, 2022
Home > समाज > १२ तोला सुनको लागी ८० बर्षिय बुद्धालाई ढुंगाले हानेर मारे , भित्ता भरी रगतै रगत (स्थलगत रिपोर्ट)

१२ तोला सुनको लागी ८० बर्षिय बुद्धालाई ढुंगाले हानेर मारे , भित्ता भरी रगतै रगत (स्थलगत रिपोर्ट)

छोरा बहिनीको घरमा गए । करिब ८० बर्षिय बुढिआमा घरमा एक्लै थिईन् । करिब ६० पुग्न लागेका छोरा त्यो दिन घर आएनन् । कुरा कार्तिक ११ गतेको हो । भोलिपल्ट छोरा आए, घरको कोठामा चाबी लागेको थियो । छोराले सोचे आमा पोखरा गईन् होला, फोन गर्दा फोन पनि लागेन । साँझ पर्न लाग्यो, बुद्ध आमा नआएपछि खोजी भयो, फोन हान्दा घरकै कोठाभित्र घण्टी बज्यो ।

गाउले बहिनी र छोराले झ्यालबाट हेर्दा बुढी आमाको शब भूईमा देखे र तत्काल प्रहरी आयो । माछापुच्छ गाउपालीका खोरामुख निवासी पेन्सनवाला लाहुरेनी थिईन् ८० बर्षिय कौशिला गुरुङ । उनको हत्या भएको एक महिना पछि हामी उनको घर पुगेका थियौं ।हेरौं घटना कसरी भएको थियो । (स्थलगत रिपोर्ट)

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!