Wednesday, December 8, 2021
Home > समाचार > भर्खरै आयो गुण्डा नाइके चक्रे मिलनको यस्तो धन्दाको खबर

भर्खरै आयो गुण्डा नाइके चक्रे मिलनको यस्तो धन्दाको खबर

काठमाडौं – पछिल्लो समय राजधानीमा नाम चलेका गुण्डा नाईके र तिनका सदस्य गुमनाम छन् । कोही व्यापार व्यसायमा सक्रिय देखिएका छन् भने कोही विदेशिएका छन् । यो समाचार जनप्रहार साप्ताहिकले समाचार छापेको छ ।तर तिनै केही गुण्डा नाईके र सदस्यसँग कनेक्सनमा रहेका टोले गुण्डाहरू भने गुण्डागर्दीका सक्रिय रहेको प्रमाण फेला परेको छ । बालाजु र कोटेश्वर श्रेत्रमा अहिले पुनः गुण्डागर्दी सुरू भएको छ ।स्थानीय व्यापारीलाई धम्क्याउँदै पैसा असुल्ने गिरोहको अहिले पुनः जन्म भएको छ । स्रोतकाअनुसार कोटेश्वर क्षेत्रमा अहिले पर्दा पछाडि बसेर उमेश गुरूङ भन्ने व्यक्तिले गुण्डागर्दी चलाई रहेका छन् ।

प्रहरी ईन्काउन्टरमा मारिएका कुमार श्रेष्ठ उर्फ घैटेको सहयोगी गौशालाका प्रतीक श्रेष्ठ भन्ने प्रतीक हवल्दार र तरूण दलका नेता समेत रहेका पूर्व गुण्डा नाईके भीम गुरूङको साथ पाएपछि उमेशले दुई दर्जन केटाहरूलाई जुरो सिकाउने नामममा गुण्डागर्दीमा सक्रिय गराएको स्रोतको दाबी छ ।गुरूङले मोनम घिसिङ, जङ्गे भन्ने बिबेक ठकुरी र सन्देश लामालाई अगाडि सारेर गुण्डागर्दीमा सक्रिय गराउन थालेका छन् ।आफ्ना बाबु आमा युएनमा काम गर्ने हुँदा प्रहरीले आफूलाई केही गर्न नसक्ने भन्दै मोनमले सर्वसाधारणलाई थर्काउँदै आएका छन् । प्रहरीको संचारसेट समेत आफूले खोसेको उनी दाबी गर्दै प्रहरीले उसबेला पनि केही गर्न नसकेको ठमेलका साथीभाईलाई सुनाउने गर्छन् ।केही समय अगाडि यहि समूहले भक्तपूरका अर्का गुण्डा नाईके दीपक थापालाई समते हतियार प्रहार गरेका थिए । गत साता यहि गिरोह एक दर्जन मोटरसाईकलमा खुकुरी तरवारसहित बौंद्धमा ग्याङ फाईट् खेल्न आएका थिए । तर दोस्रो पक्षसँग जम्काभेट नभएको कारण संभावित दुर्घटना टरेको थियो ।

यो गिरोह अहिले आफूले भनेको नमान्ने व्यक्तिलाई खुकुरी तरवार देखाएर तर्साउँछ । प्रायर्ः कोटेश्वरको भाटभटिने र माहादेबस्थानमा जक्सन जमाउँदै आएको यो गिरोहको बारेमा कोटेश्वर प्रहरी अनभिज्ञ छ ।यस विषयमा काठमाडौं परिसरका एसपी अशोक सिंहले भने ती अपराधिक गिरोहमाथि सुक्ष्म अनुसन्धान भईरहेको बताए । उता अपराध महाशाखाले गिरोहलाई निगरानीमा राखेको बताउँदै छिट्टै टोले गुण्डा र तिनलाई सञ्चालन गर्ने नाईकेमाथि अप्रेशन चलाउने महाशाखाका प्रमुख एसएसपी धिरजप्रताप सिंहले बताए ।यीमध्येका मोनम मध्येलाई दुई साताअघि कोटेश्वर प्रहरी प्रभागले गुन्डागर्दीको आरोपमा पक्राउ गरेको थियो । उनीहरूलाई परोक्ष रूपमा राजधानीका कुख्यात गुन्डानाइके मिलन गुरूङ चक्रेको पनि सहयोग रहेको स्रोतको दाबी छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!