Sunday, December 5, 2021
Home > भिडियो > मिस वल्ड २०१८ मा शृंखला खतिवडाको परिचय भिडियो सार्वजनिक -भिडियो सहित हेरेर शेयर गर्न नभुल्नुहोला

मिस वल्ड २०१८ मा शृंखला खतिवडाको परिचय भिडियो सार्वजनिक -भिडियो सहित हेरेर शेयर गर्न नभुल्नुहोला

काठमाडौं: चीनको सान्या सहरमा जारी मिस वर्ल्ड–२०१८ को विभिन्न चरणका प्रतिस्पर्धामा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै सहभागी भएकी मिस नेपाल–२०१८ शृंखला खतिवडा अघिल्लो चरणमा पुगेकी छन्। एक सय २१ देशका सुन्दरी सहभागी प्रतियोगितामा शृंखला उत्कृष्ट ३० मा छनोट भएकी शृङ्खला सेमिफाइनलमा पुगेकी हुन् ।

टप मोडेल विधा अन्तर्गत उनी सेमिफाइनलमा पुगेकी हुन्। उनले बिहीबार साँझ फेसबुकमार्फत् आफू सेमिफाइनलमा पुगेको बताएकी हुन् । ‘सेमीमा प्रवेश गर्दा म अत्यन्त खुशी छु । प्रतिस्पर्धाको कठिन अवस्थालाई शानदार तरिकाले अवस्थालाई सम्हाल्न सकेकोमा प्रतिस्पर्धीले मलाई बधाई दिएका थिए’, उनले लेखेकी छन्, ‘नेपालीले दिएको माया र विश्वासप्रति आभार प्रकट गर्दै सबैलाई धन्यवाद दिन चाहन्छु ।’

मिस वर्ल्डमा भाग लिन शृंखला नौ दिनअघि चीन गएकी हुन्। २२ वर्षे शृंखला पेसाले इन्जिनियर हुन्। यसपटकको मिस वल्र्डको प्रतिस्पर्धामा शृंखला यसअघिदेखि नै अगाडि छन् ।

उनी एसियाबाट सबैभन्दा प्रभावशाली साबित भइसकेकी छन्। डिसेम्बर ८ मा चीनको सान्या सहरमा मिस वल्र्ड २०१८ को अन्तिम प्रतिस्पर्धा हुँदै छ । मिस वल्र्डको काउन्ट डाउन सुरु भइसकेको छ।

मिस वल्ड २०१८ को आधिकारीक युट्युब च्यानलमा नेपालकी शृंखला खतिवडाको परिचय भिडियो भर्खरै सार्वजनिक भएको छ । मल्टिमिडिया सेलेक्सनमा उक्त भिडियोको इनेज्मेन्ट पनि हेरिनेछ वेस्ट मल्टिमिडिया छान्न मोबिस्टारसँगै अन्य विधाको एक मध्य यो पनि हो । त्यसैले यो सामाग्री हेरेर सबैले सेयर गरेर नेपाली चेली शृंखलालाई साथ दिनुहोला ।

भिडियो यहाँ:

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!