Thursday, December 9, 2021
Home > समाचार > कर्मचारीलाई ५ हजार घुस दिएर सं क्र मणका कारण मृत्यु भएकी आमाको अन्तिम पटक छोराले मुख हेरे

कर्मचारीलाई ५ हजार घुस दिएर सं क्र मणका कारण मृत्यु भएकी आमाको अन्तिम पटक छोराले मुख हेरे

एजेन्सी । मानिसहरु पैसाका लागि कति सम्म गर्छन भन्ने कुराको उदाहरणको भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भा इर ल भएको छ । सं क्र मणका कारण एक महिलाको मृत्यु भयो । उनका छोराले अन्तिम पटक आफ्नो आमाको मु ख हेर्न चाहे । घाटमा संक्रमितको श व अन्त्यष्टि गर्ने कर्मचारीले आमाको मुख हेर्न ५ हजार रुपैया घुस मागे ।

यो भिडियो अहिले सामाजिक सञ्जालमा भा इ र ल भएको छ । यो घटना भारतमा भएको हो । भारत ओडिसाको क्यांझार जिल्लामा यस्तो घटना भएको हो । कृष्णपुर गाउँकी एक बासिन्दालाई कोरोना संक्रमित भएपछि जिल्ला प्रशासनले चलाएको को विड अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। महिलाको मृत्युपछि उनको श व अस्पताल व्यवस्थापनले परिवारका सदस्यहरूलाई हस्तान्तरण गरे।

मृ त शरीरको अनुहार देखाउन घूसको माग गर्ने सम्पूर्ण घ ट ना क्यामेरामा रेकर्ड भयो । यो भिडियो सोशल मीडियामा भा इ र ल भयो। को रोना महामारीको दोस्रो लहरमा मृत्युको संख्या बढी भएको कारण दाहसंस्कारका लागि पनि आफन्तले पालो पर्खनु परेको थियो । यो घटना त्यसबेला भएको थियो। भिडियोमा दाहसंस्कारका एक कर्मचारीले यसो भनेको सुनेका छन्, ‘यदि तपाईंले ५ हजाररुपैयाँ दिनुहुन्छ भने म तपाईंलाई अनुहार पूरै देखाउन सक्छु । उनको आमाको मृ त शरीरलाई पीपीई किटमा राखिएको थियो । पैसा नदिए म यसै दाहसंस्कार गर्नेछु।

जब घूसखोरीलाई थाहा भयो कि मृतक महिलाको छोराले उसको कुराकानी मोबाइलमा रेकर्ड गरिरहेछ, उनले यसबारे प्रश्न गरे। यसमा ती महिलाको छोराले जवाफ दिए, ुयदि मैले मेरी मृत आमाको अनुहार हेर्न ५ हजार रुपैयाँ तिर्दै छु भने, म यसलाई रेकर्ड गर्छु र इन्टरनेटमा अपलोड गर्दछु यदि यसको लागि जेल जानै परे पनि।’ भिडियो सो शल मिडियामा उजागर भएपछि उक्त क्षेत्रका मानिसहरूले दाहसंस्कार गर्ने कर्मचारीको व्यवहारप्रति गहिरो असन्तुष्टि व्यक्त गरे।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!