Monday, July 12, 2021
Home > समाचार > २७ बर्षिया यी स्टार आफ्नै कोठामा मृत्यु, फोटोका कारण आएको थियो ध म्कि

२७ बर्षिया यी स्टार आफ्नै कोठामा मृत्यु, फोटोका कारण आएको थियो ध म्कि

ए’डल्ट स्टा’र डकोटा स्काइ अर्थात डकोटा स्काइ मृत भेटिएकी छन् । २७ वर्षीया उनी लस एन्जलसस्थित आफ्नै घरमा मृ त भेटिएकी हुन् । उनको मृ त्यु को कारण भने खुल्न सकेको छैन ।

हालै उनको एक तस्बिर भा इ र ल भएको थियो । उक्त तस्बिर उनले जर्ज फ्लोयडको तस्बिरको अगाडि ट’पले’स पोजमा खि चा ए की थिइन् । उक्त तस्बिरलाई लिएर सामाजिक सं जा ल मा निकै च र्चा भएको थियो । रिपो र्टका अनुसार उक्त तस्बिरका कारण उनलाई ज्या’ ‘न मा’ ‘र्ने ध’ ‘म्की समेत मिलेको थियो । यस बिषयमा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको बताएको छ ।

 

हाल पाँच सरकारी ए जेन्सी ले सुशान्तको  देह  २७ बर्षिया यी स्टार आफ्नै कोठामा मृत्यु, फोटोका कारण आएको थियो ध म्कि कसरी भयो भनेर अध्ययन गरिरहेका छन्। यतिबेला मुम्बई प्रहरी, बिहार प्रहरी, केन्द्रिय अ नु सन्धान ब्यु रो, ना रकोटिक्स कन्ट्रोल ब्युरो तथा प्रवर्तन निर्देशनालयले यो विषयमा अ नु स न्धा न गरिरहेको हो। यद्यपी नतिजा आउन सकेको छैन।

३४ वर्षको उमेरमा सुशान्त सिहं राजपुतले गतवर्षको जुन १४ मा  दे ह त्या ग गरेका थिए। उनी मुम्बईस्थित आफ्नै फ्ल्याटमा मृ त भेटिएका थिए। पूर्ण अ नु सन्धा नपछि निष्कर्ष दिइने बताइएको छ। अ नु सन्धा नका क्रममा करण जोहार, महेश भट्ट, सुशान्तकै प्रेमिका  रिया चक्रवर्ती लगायतलाई प्रहरीले बो लाइसकेको छ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!