Friday, June 18, 2021
Home > समाचार > गर्भवती रहेकी उपमेयर आशाको पेटको बच्चा पनि रहेन्, मंगलवार छोडिन् संसार

गर्भवती रहेकी उपमेयर आशाको पेटको बच्चा पनि रहेन्, मंगलवार छोडिन् संसार

काठमाडौ । महामारीमा संक्रमित भएकी सप्तरीको सप्तकोशी नगरपालिकाकी उपप्रमुख आशा चौधरीको मृत्यु भएको छ। विराटनगरस्थित विराट नर्सिङहोममा उपचाररत उनको अस्पतालमै मंगलवार मृत्यु भएको कञ्चनरुप नगरपालिकाका उत्तम आचार्यले जानकारी दिए।

दुई साताअघि ज्वरो, रुघाखोकी तथा श्वासप्रश्वासमा समस्या देखिएपछि उनलाई स्थानीय स्वास्थ्यचौकीमा भर्ना गरिएको थियो। त्यसपछि एन्टिजेन परीक्षण गर्दा उनी संक्रमिति भएको पुष्टि भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयका प्रमुख दुनियालाल यादवले बताए।

गर्भवतीसमेत रहेकी उनलाई १० दिनअघि अस्पताल भर्ना गरी आइसीयूमा राखिएको थियो। तीन दिनअघि उनको पेटमा भएको बच्चा पनि मृ ता वस्थामा निकालिएको थियो।

बच्चाका कारण पनि उनलाई थप असहज भएको स्वास्थ्यकर्मीको भनाइ छ। उपचारका क्रममा पनि स्वास्थ्यमा सुधार नआएपछि उनलाई भेन्टिलेटरमा सारिएको थियो। मृ तक चौधरीका पति र सात वर्षीय एक छोरा छन्। यससहित सप्तकोशीमा कोरोनाका कारण म र्नेको सङ्ख्या तीन पुगेको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालयले जनाएको छ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!