Friday, June 18, 2021
Home > धर्म सँस्कृति > श्री पाथिभरा माताको दर्शन गरि बैशाख २८ गते मंगलबारको तपाईंको राशिफल यस्तो छ

श्री पाथिभरा माताको दर्शन गरि बैशाख २८ गते मंगलबारको तपाईंको राशिफल यस्तो छ

मेष (चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ)
हाँसखेल र मनोरञ्जनपूर्ण समय छ । पारिवारिक सुख मिल्नुका साथै अध्ययन अध्यापनको क्षेत्रमा प्रगतिको ख बर सु न्न पाउनु हुनेछ । सानातिना काम र घरेलु समस्यामा नै आजको समय व्यतीत भएपनि त्यसबाट रा म्रो ला भ हुनेछ । पढाइमा सुधार आउला ।

बृष (ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो)
आर्थिक पक्ष सु दृढ बन्नेछ । न्यायिक, कानुनी वा प्रतियोगितात्मक क्रियाकलापमा विजय प्राप्त हुनेछ । मनमा दो धा रको अवस्था सिर्जना हुन सक्छ । यात्रामा सो चे जस्तो रमाइलो नहुन सक्छ । खा नपा नमा नि यन्त्र ण गर्नुहोला । आर्थिक पक्ष सबल छ ।

मिथुन (का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा)
पारिवारिक सहयोग प्राप्त हुनेछ । दु र्गमस्थान र टाढाको यात्रा स म्भावना छ । तर, अनावश्यक यात्राबाट जो गिनु राम्रो हुन्छ । मनोरञ्जन पूर्ण समय रहेको छ । कामधन्दा र व्यवसायको चा पले गर्दा प्रेमिकासँग र दा त्य सम्बन्धमा सामान्य चि सो पन देखिन सक्छ ।

कर्कट (ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो)
कल्पना र भावनामा केन्दित भइने छ । बोलीको वि प री त अर्थ लाग्न सक्छ । मुखलाई नियन्त्रणमा राख्नुहोला । न चि ताएको स्थानबाट धनागमनको सं के त छ । शरीर फू र्तिलो भएको महसुस हुनेछ । परिणाममुखी काममा लगानीको समय छ ।

सिंह (मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे)
पारिवारिक वातावरण तपाईंको अ नुकूल हुने छैन । शरीरमा उ त्सा ह र उ म ङ्ग  प्राप्त हुनेछ । स्वास्थ्य सबल रहनेछ । काममा पनि फाइदाको योग छ । पराक्रम र उत्साह बढ्नेछ । उ द्योग र व्यापारमा वि शेष फाइदाको यो ग छ । प्रतिस्पर्धी परास्त हुनेछन् । आ म्दा नी बढ्नेछ ।

कन्या (टो,पा,पी,पू,ष,ण,ठ,पे,पो)
पशुपालन तथा कृषि क्षेत्रबाट राम्रो ला भ मिल्ने योग छ । पढाइ लेखाइमा प्रगति हुनेछ । बौ द्धिक प्रतिस्पर्धामा विजयी भइनेछ । चु नौ ती का बाबजुद न सो चे को काम बन्न सक्छ । जीवन साथी, सन्तति वा वि प रीत लि ङ्गी  साथीसँग सम्बन्ध आ त्मीय बन्ने सम्भावना छ ।

तुला (रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते)
नयाँ ज्ञान प्राप्त हुने योग छ । ठूलाबडाको आशीर्वादले रोकिएको काम बन्न सक्छ । आर्थिक ला भ प्राप्त होला । सहयोगीहरूले साथ दिनेछन् । काममा सो चे जस्तै सफलता मिल्नेछ । कृषि कर्म र व्यावसायिक काममा भने केही चु नौ तीको सामना गर्नुपर्छ ।

बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू)
परोपकार र धार्मिक क्षेत्रमा लगानी गरेमा अझ रा म्रो हुनेछ । रो किएका काम सम्पादन हुनेछन् । कसैसँग सामान्य झ ग डा पनि हुन सक्छ । सवारी सा धन हाँक्दा अपनाएको सचेतका कारण चो ट पटकबाट जोगिनु हुनेछ । बौ द्धिक क्षेत्रको काममा लामो यात्राको सम्भावना छ ।

धनु (ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे)
कतै लामो दूरीको ला भदा यी यात्रा गर्नु छ भने आज राम्रो हुन्छ । सामाजिक उत्तरदायित्व वहन गर्ने समय छ । अधिकार प्राप्तिका लागि गरिएको प्रतिस्पर्धामा विजयी भइने छ । शत्रुहरूको चलखेल बढे पनि तिनले तपाईंलाई हानि पुर्याउन सक्ने छैनन् ।

मकर (भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी)
तपाईंका सम्पूर्ण उद्यम र परिश्रमको राम्रो प्रतिफल प्राप्त हुनेछ । आँफूभन्दा वरिष्ठ व्यक्तित्व अथवा पर्यवेक्षकका साथमा अति सुमधुर सम्बन्ध रहने छ । बन्द व्यापारबाट फाइदा हुनेछ । आर्थिक पक्ष सबल छ । गहना, कपडा वा धातुको कुनै वस्तु ख रिद गर्दा राम्ररी मोलतोल गर्नु होला ।

कुम्भ (गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा)
हाकिम, मातापिता वा विशिष्ट व्यक्तिको विचारले प्रभावित तुल्याउन सक्छ । नोकरी अथवा व्यवसायसँग स म्ब द्ध कुनै ठो स परिणाम देखा पर्नेछन् । चु नौ ती र अ पठ्या रा हटाउन गरिएको प्रयास सफल हुनेछ । रमाइलो यात्राको सम्भावना छ र त्यसबाट दी र्घका लिक फाइदा पुग्नेछ ।

मीन(दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची)
नयाँ काम र जिम्मेवारी हात पा र्ने मौका छ । पढाइमा पनि राम्रै प्र गति हुनेछ । आर्थिक पक्ष सबल छ । स्वास्थ्यमा समस्या देखा पर्ने देखिन्छ । परिवारमा पाहुनाको चा प बढ्न सक्छ । तिन को आवागमनमा महत्वपूर्ण समयको ना श हुने स म्भावना छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!