Tuesday, May 18, 2021
Home > भिडियो > झापामा प्रहरीले प्रहरीलाई नै गरे यस्तो कडा कारबाही, प्रहरीमाथि रिस पोख्दा, पर्यो चर्काचर्की (भिडियो सहित)

झापामा प्रहरीले प्रहरीलाई नै गरे यस्तो कडा कारबाही, प्रहरीमाथि रिस पोख्दा, पर्यो चर्काचर्की (भिडियो सहित)

दमक, झापा । कोरोना संक्रमितको संख्या बढ्दै गइरहेको समयमा नेपालमा आजदेखी विभिन्न ठाउँमा निषेधाज्ञा लागू भएको छ । विभिन्न मुख्य सहरमा प्राय नयाँ नियम लागू गरि सबैलाई रोगबाट जोगिन विभिन्न नीति नियम लागू हुँदै आइरहेका छन । झापामा आजदेखी नयाँ नियम लागू गरिएको छ । बिगत एक हप्तादेखि सूचना दिदै आइरहेको र आजबाट सडकमा प्रहरीले नयाँ नियमसंगै कडा कारबाही सुरु गरेको छ ।

झापाको दमक चोकमा एकाबिहानैदेखि प्रहरीले एक एक गाडी अटो सिटि मोटरसाइकल लगायत विभिन्न सवारी साधनको चेकजाच गरिएको छ । यसैक्रममा प्रहरीकै अगाडी एक मोटरसाइकलमा सवार ब्यक्तिले आफू पुर्ब प्रहरी भन्दै कडा रुपमा प्रस्तुत भएर डिउटीमा खटिएका प्रहरीलाई थर्काउन खोजेपछि प्रहरीले प्रहरीलाई नै यस्तो कडा कारबाही गरेका छन ।

भारतसँगको नाका काँकडभित्तासँग जोडिएको जिल्ला हाे झापा। भारतबाट कोरोना सहितका मानिसहरूकाे आवतजावत हुने खतराकै कारण पनि झापामा लकडाउन हुन जरूरी नै देखिन्छ । तै पनि झापा जिल्ला प्रसासनले जनहितको ध्यान राखेर यतिबेला जोर बिजोर प्रणालीमा यातायातका साधनहरू चलाउन अनुमति दिएकाे हाे ।

यसै त नेपालीहरू भनेका कहाँ टेर्छन र! जति नै सूचना र समाचार प्रकाशित गरेपनि कुनै न कुनै बहाना बनाएर नियम उल्लङ्घन गर्नेहरूको लर्को नै लाग् छ। यस्तैमा झापाको दमकमा पुर्ब प्रहरी भनिने ब्यक्ति र डिउटिमा खटिएका प्रहरीबिच चर्काचर्की नै परेको छ । भिडियो हेर्नुहोला छक्क पर्नुहुनेछ । तलको भिडियोमा हेर्नुहोला होस उड्नेछ ।

भिडियोः

Leave a Reply