Tuesday, May 18, 2021
Home > जीवनशैली > बिरामी ठिक भएन, यस्तो नाजुक अवस्थामा छिन् बिरामी तर हस्पिटल भन्छ पैसा नतिरेसम्म बिरामी लग्नै पाउदैन, कठै बिचरा (हेर्नुस् भिडियो )

बिरामी ठिक भएन, यस्तो नाजुक अवस्थामा छिन् बिरामी तर हस्पिटल भन्छ पैसा नतिरेसम्म बिरामी लग्नै पाउदैन, कठै बिचरा (हेर्नुस् भिडियो )

एजेन्सी । २५ बर्षको कलिलो उमेरमा दुई बच्चाको आमा यसरी हस्पिटलको बेडमा लम्पसार परेर थन्किनु परेको छ । नत हात चल्छ नत खुट्टानै । अझ भनौ शरिरको कुनै पनि अङ्ग नै चल्दैन् । यस्तो अवस्थाकि विरामी माथि आइपरेकाे अर्को यो बज्रपात सुनेर तपाइँहरू छक्क त पर्नु नै हुनेछ, त्यहि माथि कस्तो सोच आउनेछ, कमेन्टमा लेख्नुहाेला ।

भरखरै २५ बर्ष लागेकि अन्जना थापा मगरको जिन्दगी अहिले अल नेपाल हस्पिटल सामाखुसिमा अलपत्र अवस्थामा छ ।तिनमहिना अगाडि प्रेसरले हानेपछि ढलेकि अनितालाई काठमाडौं उपचारको लागि ल्याइयो र अहिलेसम्म पनि उनी अस्पतालमा नै यस्तो जिण अवस्थामा बसिरहेकि छिन् ।

आफ्ना ६ बर्षिय र ४ बर्षिय सन्तानलाइ हेर्न समेत पाएकि छैनन् । श्रीमानले उनलाई स्याहार सुसार गरिरहेका छन् ।उपचारकै क्रममा लगभक १२ लाख सकिसकेको श्रिमान बताउँछन् र हस्पिटलमा आठ लाख भन्दा बढि रकम तिर्न बाकि नै छ ।

बिरामि एकातिर हुनुको टेन्सन त छदै छ ती माथि हस्पिटलमा लगभक ७ लाखजति तिर्न बाकि नै छ ,सो रकम तिरेपछि मात्रै बिरामि घर लग्न पाउने चिकित्सकले बताएकाछन् ।नत अब श्रिमान सग केही पैसा बाकि छ नत बिरामि नै ठिक भएको छ ।यत्रो रकम उनले कहाबाट ल्याउने ।आउनुस् सहयोग गरौ ।

हेर्नुस् भिडियोः

Leave a Reply