Thursday, May 19, 2022
Home > समाचार > सडक मर्मत राम्रो भएन भन्दा ठेकेदारले मुख छोड्दै मुक्का हाने, वडाध्यक्षले दिए धम्की (भिडियो)

सडक मर्मत राम्रो भएन भन्दा ठेकेदारले मुख छोड्दै मुक्का हाने, वडाध्यक्षले दिए धम्की (भिडियो)

पोखरा, १२ कात्तिक- फेवा टेलिभिजनका क्यामरा पर्सन विवेक दाहालमाथि हातपात भएको छ । शुक्रबार बिहान पोखरा महानगरपालिका वडा नं. ११, रानीपौवामा मर्मत हुँदै गरेको सडकका विषयमा समाचार संकलन गर्ने क्रममा क्यामरा पर्सन दाहालमाथि हातपात भएको हो ।

सडक मर्मतका विषयमा जिज्ञासा राख्ने क्रममा क्यामरा पर्सन दाहालमाथि सो सडक मर्मत गर्ने ठेक्का लिएको टीडी कन्ट्रक्सनका ठेकेदार टीका भुजेलले हातपात गरेका हुन् । ठेकेदार भुजेलले अपशब्द बोल्दै क्यामरा पर्सन दाहालमाथि मुक्का प्रहार गरेका थिए ।

ठेकेदार भुजेलले मुक्का प्रहार गरिरहँदा वडा नं. ९ का जनप्रतिनिधि सुरेश खवासले पनि क्यामरा पर्सन दाहाललाई भिडियो खिचेर के गर्छस् भन्दै भिडियो नखिच्न घुमाउरो शैलीमा धम्की दिएका थिए । हातपातको घटनाबारे जानकारी लिन खोज्दा वडा नं. ९ का वडाध्यक्ष रामराज लामिछानेले अनभिज्ञता प्रकट गर्नुभएको छ भने वडा नं. ११ का वडाध्यक्ष मोहनप्रसाद बाँस्तोलाले आफू पोखरा बाहिर भएको भन्दै सत्यतथ्य बुझ्ने प्रतिक्रिया दिनुभएको छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!