Wednesday, May 12, 2021
Home > भिडियो > चर्चित बाल गा’यक सचिन परि’यारकि जन्म’दिने आमा मिडिया’मा, वास्त’विक यस्तो रहेको खु’लासा (हेर्नुस् भि’डियो)

चर्चित बाल गा’यक सचिन परि’यारकि जन्म’दिने आमा मिडिया’मा, वास्त’विक यस्तो रहेको खु’लासा (हेर्नुस् भि’डियो)

एजेन्सी । उमेर ९ वर्ष। नि’र्दोष स्वभाव । हँसिलो अनुहार। बोलीमा चञ्चलता र मिठास। गुल्मीका सचिन परियार। अहिले सोसल मिडियाका हरेक प्ले’टफर्ममा हिट छन्। अहिले सचिन’लाई म्युजिक भिडियो’देखि टेलि’फिल्ममा लिनका लागि तँ’छाड–म’छाड नै देखिन्छ।

रमाइलो तरिकाले बोल्ने शैलीका कारण चर्चामा आएका सचिनको यात्रा तत्का’लका लागि निकै फैलिएको छ। पहिलो’पटक गुल्मीबाटै एक युट्युब च्यान’लमा अन्तर्वार्ता दिएका सचिनको बोल्ने शैली र हँ’सिलो आनीबानीले धेरैलाई ता’नेको थियो। पछिल्लो समय लोक’प्रिय बनेको एप्स् ‘टिकटक’मा त्यस’ताका उनी निकै छाए।

सचिनको आवा’जमा टिकटक बनाउन नाम चलेकै कला’कारले पनि लि’प्सिङ दिए। त्यही अन्तर्वार्तापछि काठमाडौं आएका सचिनले ‘इन्द्रेणी’ कार्यक्रममा उस्तै शैलीमा गीत गाए। बालगा’यिका आयुषा गौतमसँग गाएको गीतले सचिन’लाई भाइरल बनाउन थप मद्दत गर्यो। लोक’दोहोरी क्षेत्रमा उनलाई निकै प्रयोग गरियो।

अन्तर्वार्ता दिएका सचिनको बोल्ने शैली र हँ’सिलो आनीबानीले धेरैलाई ता’नेको थियो। पछिल्लो समय लोक’प्रिय बनेको एप्स् ‘टिकटक’मा त्यस’ताका उनी निकै छाए। यहि बिचमा सचि’नालई जन्म दिने आमा मि’डियामा आएकी छन्

भिडि’यो हेर्नुहाेस्ः

Leave a Reply