Monday, September 21, 2020
Home > भिडियो > सिङ्गापुरमा बसेर फेसबुकबाटै मुश्लिमसँग लव गर्दै सेक्स गरेर एक करोड डुबाएकि नेपाली चेलीकाे यस्तो विचल्ली, हारगुहार गर्दै… भिडियो

सिङ्गापुरमा बसेर फेसबुकबाटै मुश्लिमसँग लव गर्दै सेक्स गरेर एक करोड डुबाएकि नेपाली चेलीकाे यस्तो विचल्ली, हारगुहार गर्दै… भिडियो

काठमाडौं । दुई वर्ष अघि सुनिता काफ्ले ‘२८’ सिंगापुरमा थिइन् । अनविटन समीर नामक फेसबुक आइडीबाट उनलाई फ्रेन्ड रिक्वेस्ट गयो । शुरूमै त उनले स्वीकार गरिन् । पछाडि मात्र थाहा भयो फेसबुकमा अनविटन समीर भनिने भैरहवाका समीर हुसैन मुसलमान रहेछन् । दुवैले एक अर्कोसँग फेसबुकमा कुराकानी गर्न थाले । आत्मियता बढ्दै गयो । त्यसको केही समयपछि सुनिता नेपाल आइन् । समीरसँग भेट भयो । उनीहरु प्रेममा परिसकेका थिए ।

भिडियो हेर्न तल जानुहाेला।

धर्मले दुईलाई रोक्न सकेन । भेटकै क्रममा समीरले सुनितालाई औपचारिक प्रेम प्रस्ताव गरे । सुनिताले बाबुको उपचारमा व्यस्त छु भनिन् । त्यो क्रममा सुनिताका पिताको स्वर्गवास भयो । समीरसँग फेरि भेट भयो । समीरले फेरि सम्बन्धमा बस्न आग्रह गरे । सुनिताले पनि स्वीकार गरिन् ।

विस्तारै माया गाढा हुँदै गयो । धेरै गाढा माया हुँदा मन मात्रै साटिएन तन पनि साटियो । सुनिताको दावीअनुसार उनीहरुले दक्षिणकाली मन्दिरमा गएर विवाह गरे । यद्यपि समीर पिताले उनीहरु व्यापारिक पार्टनर मात्रै रहेको जानकारी दिएका छन् ।

‘विवाह’ पछि दुवै सँगै बस्न थाले । सुनिताका अनुसार हनिमुनका लागि नगरकोट गए । मुक्तिनाथसम्म संस्कारगत कामका लाग पुगे । डिजी हब भन्ने कम्पनीमा समीर संलग्न थिए । सिंगापुर हुँदै सुनिताले समीरलाई पैसा पठाइन् । डिजी हबमा पार्टनर छुट्टिए ।

त्यही रहँदै दुवैले ‘वस्त्र नेपाल’ नामक अर्को फर्म खोलेर व्यापार गर्न थाले । त्यो व्यापारले पनि सुनितालाई डुबायो । त्यहाँ सुनिताको ५०– ६० लाख डुब्यो । सुनिताले सम्बन्ध पतिपत्नीको भए पनि विवाह दर्ता भएको थिएन । उनले विवाह दर्ता गर्न दबाब दिइन् । तर समीरले मानेनन् । समीरले आफ्ना साथीहरुलाई ‘सुड्डीलाई पट्याएको छु, भन्दै मेसेज पठाएको देखिन् ।’ त्यसपछि समीरले सुनितालाई छाडेर भैरहवा गए । सुनितालाई छाडे ।

त्यसपछि सुनिता र समीर ढल्कुमा रहेको अपार्टमेन्टमा बस्न थाले । सुनिताले पनि बुढानिलकण्ठमा रहेको घर छाडिन् । आमा बाबु गुमाइसकेकी सुनितालाई पनि कसैको जरुरत थियो । उनले समीरसँगै अपार्टमेन्टमा बस्न थालिन । सुनिताको भनाइअनुसार उनीहरु त्यो अपार्टमेन्टमा दुई वर्ष बसे । छिमेकीहरुले उनीहरुलाई पतिपत्नीकै रुपमा चिन्ने गर्थे ।

त्यसपछि सुनिता कानुनी उपचारतर्फ लागिन् । त्यो भन्दाअगाडि गौशाला प्रहरीमा उजुरी लिएर पुगिन् । समीरसँगको मायाप्रेमको तस्वीरुहर सुनिताले सार्वजनिक गरिन् । प्रहरीले त्यस्ता तस्वीर देखेपछि समीरलाई दबाब दियो ।

त्यसपछि नयाँबजार प्रहरीमा उनीहरुबीच छलफल भयो । महिला सेलमा भएको छलफलमा समीरले सुनितालाई श्रीमती भएको मौखिक स्वीकार गरे । तर पनि विवाह दर्ता हुन सकेन । किनभने त्यसपछि समीर भागे ।

सुनिताको भनाइअनुसार समीरसँगको सम्बन्धका कारण उनको करिब १ करोड सकियो । उनीसँग अहिले पनि आफ्नो लागि पुग्ने सम्पत्ति छ । समीरले धोका दिएको दावी सुनिताको छ । अब उनले समीरको पत्नी कायम र अंशमुद्धाको दावी गर्दै आएकी छन् ।

यससम्बन्धमा समीरका पिता साहेब हुसैनले यसबारे बोल्दै भने, ‘यो विषय कानुनी मामिला बनेको छ । समीर र सुनिता बिजनेस साझेदार हुन् । पतिपत्नी होइनन् ।’

श्रोत नेपाल आज बाट

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!