Friday, May 27, 2022
Home > समाचार > भर्खरै नयाँदिल्लीबाट २८ नेपाली चेलिको आयो यस्तो खबर – पूरा हेर्नुहोस

भर्खरै नयाँदिल्लीबाट २८ नेपाली चेलिको आयो यस्तो खबर – पूरा हेर्नुहोस

नयाँदिल्ली / आकर्षक तलब सुविधासहितको प्रलोभन दिएर खाडी मुलुक पुर्याइदिने भन्दै नयाँदिल्लीमा बन्धक बनाइएका २८ नेपाली युवतीको उद्धार गरिएको छ । नयाँदिल्लीको इन्द्रपुरमस्थित अभय खण्डको सिर्जन विहार सोसाइटीको दुईवटा फ्ल्याटमा बन्धक बनाइएका उनीहरुको सोमबार स्थानीय प्रहरीले उद्धार गरेको हो ।

२१ देखि ४५ बर्ष उमेरका ती नेपाली महिलालाई वैदेशिक रोजगारीको गिरोहले आकर्षक तलबसहित विभिन्न प्रलोभन दिएर दिल्ली पुर्याएको स्थानीय प्रहरीलाई उद्धृत गर्दै भारतीय सञ्चार माध्यमले जनाएका छन् । बन्धक बन्न पुगेका महिलामध्ये केही यसअघि इराक र ओमनमा काम गरेर फर्केका समेत छन् । आजको कान्तिपुर दैनिकमा खबर रहेकाे छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!