Saturday, January 23, 2021
Home > समाचार > अ’वैधरुपमा अमेरिका छि’र्न खोज्ने ८ जना नेपालीको यस्तो बिजोग!

अ’वैधरुपमा अमेरिका छि’र्न खोज्ने ८ जना नेपालीको यस्तो बिजोग!

काठमाडौं, अ’वैधरुपमा अमेरिका छि’र्न खोज्ने ८ जना नेपालीलाई अमेरिकाले डि’पोर्ट गरेर नेपाल पठाइदिएको छ । नेपालस्थित अमेरिकी दूतावासका अनुसार एकजना महिला र सात जना पुरुषलाई बि’मान चा’र्टर गरेर बुधबार काठमाडौं ल्याइएको हो। यसरी डि’पोर्ट हुनेमा दा’वा छोटी शेर्पा, नारायण केसी, दिवस बस्नेत, दलबहादुर सुनार, पासाङ शेर्पा, प्रवीण गिरी, राजेश कार्की र सुरेश गिरी छन्।

काठमाडौं, अ’वैधरुपमा अमेरिका छि’र्न खोज्ने ८ जना नेपालीलाई अमेरिकाले डि’पोर्ट गरेर नेपाल पठाइदिएको छ । नेपालस्थित अमेरिकी दूतावासका अनुसार एकजना महिला र सात जना पुरुषलाई बि’मान चा’र्टर गरेर बुधबार काठमाडौं ल्याइएको हो। यसरी डि’पोर्ट हुनेमा दा’वा छोटी शेर्पा, नारायण केसी, दिवस बस्नेत, दलबहादुर सुनार, पासाङ शेर्पा, प्रवीण गिरी, राजेश कार्की र सुरेश गिरी छन्।

काठमाडौं, अ’वैधरुपमा अमेरिका छि’र्न खोज्ने ८ जना नेपालीलाई अमेरिकाले डि’पोर्ट गरेर नेपाल पठाइदिएको छ । नेपालस्थित अमेरिकी दूतावासका अनुसार एकजना महिला र सात जना पुरुषलाई बि’मान चा’र्टर गरेर बुधबार काठमाडौं ल्याइएको हो। यसरी डि’पोर्ट हुनेमा दा’वा छोटी शेर्पा, नारायण केसी, दिवस बस्नेत, दलबहादुर सुनार, पासाङ शेर्पा, प्रवीण गिरी, राजेश कार्की र सुरेश गिरी छन्।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!