Tuesday, January 19, 2021
Home > जीवनशैली > अचम्म लाग्दो प्रतिभा भएका दृष्टिबिहिन युवा भेटिए , रमेश प्रसाईको जस्तै सबैलाई चकित पार्ने सुमधुर स्वर (भिडियो)

अचम्म लाग्दो प्रतिभा भएका दृष्टिबिहिन युवा भेटिए , रमेश प्रसाईको जस्तै सबैलाई चकित पार्ने सुमधुर स्वर (भिडियो)

झापा । पछील्लो समय विभिन्न नया नया प्रतिभाहरु देखा परिरहेको अवस्था रहेको छ । अहिले धेरै सामाजिक संजालमा आफ्नो कला प्रस्तुत गर्दै एकाएक भाइरल बन्दै गएको अवस्थामा टिक टकको माध्यम बाट पनि धेरै मानिसले छोटो समयमा दर्शकको मन जित्न सफल बन्नुभएको छ । अहिलेको यो आधुनिक अवस्थामा आफ्नो कला प्रस्तुत गर्ने धेरै मध्यमहरु रहेका छन् ।

त्यस्तै झापामा रहनुभएका एक दृस्टीबिहिन युवामा पनि निकै राम्रो प्रतिभा देखिएको छ । धेरै राम्रो अनि मिठो स्वर भएका युवाको संघर्षको कथा निकै मार्मिक देखिन्छ । उनि शारीरिक रुपमा असक्त भएता पनि उन्म भएको जादुमय स्वरले सबैलाई चकित बनाउने छ ।

उनको कथा ,संघर्स र जादुमय स्वर सबैले सुनेर हौसला दिन जरुरि छ । रमेश प्रसाईको पनि भर्खरै रिलिज भएको गित रिन्केबुन्को राँगो निकै चर्चित भनेको थियो । यी युवालाई पनि सबैले माया गर्दिनुहोला । तल भिडियोमा जस्ताको तस्तै हेर्नुहोला ।

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!