Wednesday, January 27, 2021
Home > जीवनशैली > मेघा घिमिरेः कृतिम हात राखेपछि फेरिएको जिन्दगी, आफ्नो काम आफै गर्न थालिन् (भिडियो हेर्नुस्)

मेघा घिमिरेः कृतिम हात राखेपछि फेरिएको जिन्दगी, आफ्नो काम आफै गर्न थालिन् (भिडियो हेर्नुस्)

विराटनतर । मेघा घिमिरे जस्लाई यतिबेला सोशल मिडियमा निकै नै सक्रिय भएको देखिन्छ । विशेषगरी उनी टिकटकमा भाइरल भएकी छन् । मेघाले टिकटक भिडियोहरुमा आफ्ना गतिविधीहरुलाई पोष्ट गरिरहेकी हुन्छिन् । उनले पोष्ट गरेका प्रायसबै भिडियो नै धेरैले मन पराई रहेका पनि हुन्छन् ।

मेघाको दुवै हात गुमेर पनि उनले सकेजतिको सबै काम गरेको भिडियोहरुलाई पोष्ट गरेको हुनाले उनको साहास र क्षमताको प्रशंसा धेरैले कमेन्ट मार्फत गरिरहेका हुन्छन् । दुवै हात गुमेको हुनाले मेघाले अमेरिकामा गएर कृतिम हात पनि हालेकी छन् । सोही कृतिम हातबाट उनले पानी भर्ने । चिया अथवा पानीको भरिएको कप दिने । खुट्टले लेख्ने जस्ता कृयाकलापहरु सजिलै गर्ने गर्छिन् ।

मेघाले आफुलाई यस्तो काम गर्ने हौसला दर्शक र आफुलाई माया गर्नेहरुबाटै पाएको भन्दै सबैलाई हौसलाकोलागी धन्यबाद पनि दिएकी छन् । एक अन्तरवार्तामा मेघाले भनेकी छन्,‘मलाई मेरा नेपाली दाजुभाई र दिदीबहीनीहरुको माया र सहयोगले नै मेरो आत्मविश्वास मर्न पाएन । म आज यो अवस्थामा छु ।’

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!