Thursday, May 19, 2022
Home > समाचार > पत्नी सीताको यस्तो अवस्था भएपछि ‘दोस्रो विहे’ गर्ने प्रचण्डको तयारी

पत्नी सीताको यस्तो अवस्था भएपछि ‘दोस्रो विहे’ गर्ने प्रचण्डको तयारी

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका अध्यक्ष तथा पुर्वप्रधानमन्त्री समेत रहेका पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पुन: बिबाह गर्ने भएका छन् । २०७६ बैशाख २६ गते उनले धर्मपत्नी सीता दाहालसंग पुन: बिबााह गर्ने भएका हुन् । २०२६ साल बैशाख २६ गते बिबाह बन्धनमा बाधिएका प्रचण्ड र सीताको २०७६ बैशाख २६ गते बिबाहको ५० औं बर्ष पुरा हुन्छ । यहि अवसरमा उनले पुन: बिबाह गर्न लागेको बताएका छन् ।

एकमात्रै छोरा स्वर्गिय प्रकाश दाहालको मृत्युपछि सीता दाहाल पुरा शोकमा डुवेकी छिन् । उनको जिवनदेखि हासो, खुशी र सुखनै टाढिएको छ । सीताको यस्तो अवस्थाका कारण अहिले पुरा परिवारनै खुशीमा छैन । पत्नी सीताको खुशीको लागि, उनलाई अलिकतीभएपनि खुशी दिनको लागि यस्तो गर्न थालेको प्रचण्डको भनाई छ ।

पत्नीलाई खुशी दिनको लागि उनि गर्नसक्ने सबै कुराहरु गर्न तयार छन् । प्रचण्ड पत्नी सीता यतिबेला बिरामीपनि छिन् । मान्छेलाईपनि राम्रोसंग चिन्न मुस्किल पर्छ उनलाई । १ छोरी र छोरा गुमाएर शोकमा डुबेकी सीताको औषधीउपचारको लागि प्रचण्ड पार्टी एकताको काम थाती राखेर असार अन्तिमसाता सिङ्गापुरमा दुई हप्ता बिताए ।

२ छोरी र सपरिवारको सबै जिम्मेवारी आफ्नो काँधमा रहेका कारण प्रचण्ड मनमा जति पिडा भएपनि बाहिर देखाउदैनन् यस्को मतलब उनको मनमा पिडा छैन भने हुदै होईन । तर परिवार र पत्नीलाई सम्हाल्न र देखाउनैको लागिभएपनि उनि बाहिरी हास्न र खुशी भएजस्तै देखिनु पर्छ । यतिबेला प्रचण्ड २०७६ को बैशाख २६ लाई कुरेर बसेका छन् । भेट हुने र आफन्त जतिलाई निम्तोपनि दिन सुरु गरिसकेका छन् ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!