Wednesday, January 27, 2021
Home > समाचार > मालपोतमा घु’स लिएको भिडियो खिचेका पत्रकारलाई कर्मचारीले कु’टेपछि यस्तो तमाशा!

मालपोतमा घु’स लिएको भिडियो खिचेका पत्रकारलाई कर्मचारीले कु’टेपछि यस्तो तमाशा!

मंसिर भद्रपुर । मालपोत कार्यालयमा घुस लेनदेनको भिडियो खिचेको भन्दै झापाका एक पत्रकारमाथि कार्यालय परिसरभित्रै आ’क्रमण भएको छ। मालपोत कार्यालय दमकमा मंगलबार दिउँसो ४ बजे माउन्टेन टेलिभिजनका झापा संवाददाता र अनुसन्धान मिडियाका पत्रकार खगेन्द्र घिमिरेमाथि आ’क्रमण भएको हो। कार्यालयभित्रै पत्रकार घिमिरेमाथि कर्मचारी इन्द्र राजवंशीसहित लेखापढी व्यवसायीले आ’क्रमण गरेका हुन्।

आ’क्रमणमा उनलाई सामान्य चो’ट लागेको बताइएको छ। पत्रकार घिमिरेका अनुसार मालपोत कार्यालयमा कर्मचारी राजवंशीलाई सेवाग्राही सुरेश साहले १० हजार घुस दिँदै गरेको भिडियो खिचेको बताए। शिवसताक्षी नगरपालिका साबिक शिवगञ्ज गाविस– १ को जग्गा रोक्का गर्ने विषयमा सेवाग्राही साहले कर्मचारी राजवंशीलाई कार्यालयभित्रै घु’स दिएको उनले बताए। माउन्टेन टेलिभिजनका झापा संवाददाता र अनुसन्धान मिडियाका पत्रकार खगेन्द्र घिमिरेमाथि आ’क्रमण भएको हो।

‘घु’स दिँदै गरेको भिडियो खिचेको भन्दै मसहित क्यामेरा पर्सन भास्कर श्रेष्ठले बोकेको क्यामेरा खोस्दै आ’क्रमण गरे,’ पत्रकार घिमिरेले भने, ‘कर्मचारीले घु’स लिएपछि त्यस विषयमा कार्यालय प्रमुख तारा ढुंगेलसँग बुझ्न जाँदा उनकै अगाडि कर्मचारीका नाइके राजवंशीको उक्साहटमा लेखापढीहरूले आक्रमण गर्दै अनुहारमा दुई मु’क्का प्र’हार गर्नुका साथै ल’छारप’छार गरे।’

स्थानीय क्लिनिकमा उपचार गराएका पत्रकार घिमिरे अहिले इलाका प्रहरी कार्यालय दमकमा छन्। ‘कर्मचारी राजवंशीसहित कु’टपिट गर्ने व्यक्तिमाथि कि’टानी जाहेरी दिने तयारीमा छौँ,’ उनले भने, ‘प्रहरीमा उजुरी दिएपछि भोलि पत्रकार महासंघ झापामा शाखामा यस घ’टनाबारे जानकारी दिँदै निवेदन दिन्छौँ।’

मालपोत कार्यालय दमकमा मंगलबार दिउँसो ४ बजे माउन्टेन टेलिभिजनका झापा संवाददाता र अनुसन्धान मिडियाका पत्रकार खगेन्द्र घिमिरेमाथि आ’क्रमण भएको हो। पत्रकार घिमिरेका अनुसार मालपोत कार्यालयमा कर्मचारी राजवंशीलाई सेवाग्राही सुरेश साहले १० हजार घुस दिँदै गरेको भिडियो खिचेको बताए। शिवसताक्षी नगरपालिका साबिक शिवगञ्ज गाविस– १ को जग्गा रोक्का गर्ने विषयमा सेवाग्राही साहले कर्मचारी राजवंशीलाई कार्यालयभित्रै घु’स दिएको उनले बताए।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!