Monday, May 23, 2022
Home > समाचार > प्रेमीसँग रातभरी रमाइलो गर्ने भन्दै होटलमा बसेकी युवतीले यौन शक्ति बढाउने सुईको ओभर डोज लिँदा गयो ज्यान, प्रेमी रातारात फरार

प्रेमीसँग रातभरी रमाइलो गर्ने भन्दै होटलमा बसेकी युवतीले यौन शक्ति बढाउने सुईको ओभर डोज लिँदा गयो ज्यान, प्रेमी रातारात फरार

एजेन्सी । यौन शक्ति बढाउन सुई प्रयोग गर्दाएक युवतीको ज्यान गएको छ। घटना भारतको हो । भारतको महाराष्ट्रस्थित भिवंडी सहरको शान्तिनगर थाना क्षेत्रस्थित जनकल्याण नाकामा रहेको अशोका होटलमा प्रेमीसँग गएकी २८ वर्षीया युवतीको औषधिको ओभरडोजले ज्यान गएको बताइएको छ ।

भारतीय सञ्चारमाध्यमका अनुसार रमाइलो गर्न होटल पुगेका प्रेमी भने फरार छन्। प्रेमीसँग रमाइलो गर्नका लागी उनले यौन शक्ति बढाउने सुई लगाएपछि स्वास्थ्यअवस्था बिग्रिदै गयो । होटलका वेटरले अर्डर लिन आउने क्रममा युवतीलाई बेहोस देखेपछि घटनाका विषयमा रहस्य बाहिर आएको हो ।

तत्कालै उनलाई उद्धार गरी अस्पताल लगिएको र डाक्टरलाई आफ्नो नाम र ठेगाना बताएपछि केही बेरमै मृत्यु भएको थियो । घटनाबारे अस्पतालले प्रहरीलाई जानकारी गराएपछि युवतीको शव नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीले छानविन थालेको छ भने प्रेमी अझै फरार छन् ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!