Monday, October 26, 2020
Home > समाज > मुटु कमाउने यस्तो घटना: आमा र बाबुको ज्यान गयो, छोराले हेरिरहे, बचाउन जानै सकेनन्

मुटु कमाउने यस्तो घटना: आमा र बाबुको ज्यान गयो, छोराले हेरिरहे, बचाउन जानै सकेनन्

काठमाण्डौं । एक मुटु कमाउने घट’ना सार्वजनिक भएको छ जहाँ एक नि री ह छोरो आमा र बाबुले ज्यान गु मा ए को टुलुटुलु हेरि रहन बा ध्य छन् तर बचाउन जान सक्दैनन् । उनीहरुले ज्यान गु मा ए को कारण झनै दुखद छ । यो घटना भारतको हो । बिहारको मुजफ्फरपुर जिल्लाबाट एउटा पी’डा दायी घटना घटेको छ। जहाँ एक जोडी रेलको अगाडि कु’दे र आफ्नो ज्यान दिए । *समाचारकाे भिडियो हेर्न तलकाे भिडियोमा क्लिक गर्नुहाेस्***

उही समयमा, उनको छोरोले यो सम्पूर्ण दृश्य उसको आँखा अगाडि देख्यो त्यसपछि उनले घरका अन्य सदस्यहरूलाई बोलायो । ती दम्पती दीपक साह र श्रीमती रिंकु देवी मुजफ्फरपुरको स क डा थाना क्षेत्रका चन्दनपति गाउँमा बस्थे । घरमा केही पारिवारिक वि’वा’द भएको थियो । ती दुई आपसमा झ ग डा गर्थे । ३६ बर्षका सन्दीप र ३२ वर्षीय रिंकूले निर्णय गरे कि उनीहरू अब कहिल्यै आपसमा वि वा द गर्ने छैनन् ।

मंगलबार दिउँसो दुवै दुभा रेलवे स्टेशन बीचको मालगाडीको अगाडि कु’दे । दुवैको ज्यान घट’ना स्थलमै गयो। दीपक र रिंकूको एक्लो छोराले भने कि उ दिउँसो घर आउँदा बाबुआमा वि’वा’द गरिरहनुभएको थियो । हा ना हा न पनि भएको थियो । पछि दुबै बाहिर आए र भने, हाम्रो यो वि’वा’द नै अन्तिम हो ।

उनीहरुले छोरालाई पनि लिएर रेल वे ट्रयाकमा गए । त्यसपछि दुबै आपसमा धेरै पटक कुरा गरे । त्यसपछि भने, छोराको बारेमा चिट्ठा गरौं । दुबैले टस गरे र भने, छोरा तिमी बाँच्यो, घर जाउ । यति भनेर आइरहेको मालबाहक रेल अगाडि दुबै कु’दे र ज्यान दिए ।

घरमा केही पारिवारिक वि’वा’द भएको थियो । ती दुई आपसमा झ ग डा गर्थे । ३६ बर्षका सन्दीप र ३२ वर्षीय रिंकूले निर्णय गरे कि उनीहरू अब कहिल्यै आपसमा वि वा द गर्ने छैनन् । दुवैको ज्यान घट’ना स्थलमै गयो। दीपक र रिंकूको एक्लो छोराले भने कि उ दिउँसो घर आउँदा बाबुआमा वि’वा’द गरिरहनुभएको थियो ।*समाचारकाे भिडियो हेर्न तलकाे भिडियोमा क्लिक गर्नुहाेस्***

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!