Monday, October 26, 2020
Home > जीवनशैली > श्रीमान विदेश गएपछि बिबाहित महिला ग’र्भनिरोधी औषधि लिन अस्पताल जाँदा जे भयो!

श्रीमान विदेश गएपछि बिबाहित महिला ग’र्भनिरोधी औषधि लिन अस्पताल जाँदा जे भयो!

एजेन्सी । मुना केसी नाम परिवर्तन गरेएकि एक सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ता महिला अहिले खुबै हाम्रो समाजमा भइरहेका विषयमा खुलासा गरिरहेकी छिन् । उनका कुरामा धेरै मात्रामा सत्यता छ । यसैले उनीसँग जोडिएका अरु सामाजिक प्रयोगकर्ता उनको समर्थनमा देखिन्छन् ।उनी कहिले के त कहिले के विषयमा समाजको चित्रण गरिरहन्छिन् ।

त्यही क्रममा उनी लेख्छिन् श्रीमान विदेश गएको केही अन्तर पछि प्राय बिबाहित महिलाहरु ग’र्भनिरोधी औषधिहरु र ग’र्भनिरोधको अस्थाई उपकरणका साधन हरु अप्नाउन हस्पिटल आउँनि गरेको पाउँछु । त्यसैले बिबाहित महिलाहरुले ग’र्भनिरोधी उपकरणहरु अप्नाउनु परेमा आफ्नु श्रीमानपनि सँगै हस्पिटल ल्याउनुपर्ने सिस्टमको आवश्यक देख्छु म । उनको यो लेखाईमा धेरैले प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

धेरैले उनको लेखाईमा सत्यता रहेको बताएका छन् । उनी आफु पेसाले डाक्टर भएको बताउँछिन् । यसैले उनले अस्पतालमा देख्ने गरेको सत्य कुरा नै लेख्ने गरेको दावी गर्दै आएकी छिन् । उनको यो पोष्टमा निक्कै ठूलो बहस भएको देखिन्छ । उनको विपक्षमापनि धेरै उत्रिएका छन् । गलत विचार बोकेको, डाक्टर भएर समाजको इन्जिनियर बन्न खोजेको अनेकौ आरोप उनलाई लागेको छ । तरपनि उनले समाजका लागि लेख्न नछोड्ने र समाज सुध्रिनुपर्ने दावी गर्दै आएकी छिन् । लाइभ१८नेपाल डटकमबाट साभार गरिएको ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!