Monday, October 26, 2020
Home > राशिफल > ०७७ साल असोज १७ गते इश्वी सन २०२० अक्टोबर ०३ तारिख शनिबार, हेर्नुहोस राशिअनुसार तपाईंको भाग्य!

०७७ साल असोज १७ गते इश्वी सन २०२० अक्टोबर ०३ तारिख शनिबार, हेर्नुहोस राशिअनुसार तपाईंको भाग्य!

आज श्री शाके १९४२ बि.स.२०७७ साल असोज १७ गते शनिबार इश्वी सन २०२० अक्टोबर ०३ तारीख अधिक आश्विन कृष्णपक्ष द्वितीया तिथी रेवती नक्षत्र प्रातः ०८ः३५ बजे सम्म पश्चात अश्विनी नक्षत्र व्याघात योग तैतिल करण चन्द्रंमा मिन राशिमा पश्चात मेष राशिमा आनन्दादि योगमा धाता योग प्रमादीनाम संवत्सर सुर्य दक्षिणायन शरद ऋतु (ज्यो।प।सरोज घिमिरे)

मेष : राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ)
बिश्वासिलो ब्यक्ति हरुबाट धोका हुन सक्छ । मध्यान प.श्चात मान प्रतिष्ठामा बृद्धि हुनेयोग परेकोछ । मान्यजन को साथ प्राप्त हुनेछ । नयाँकार्यको थालनिका निम्ती समय उत्तम रहनेछ । दाम्पत्य सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । शत्रुपक्ष मजबुत रहनाले कार्य क्षेत्रमा बिशेष सजग रहनु पर्ला ।

बृष :राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो)
मित्र जनको साथ सहयोग बाट कार्य सम्पादनमा मदत पूग्नेछ । मध्यान पश्चात कोध्रको कारण मानसीक चिन्ता रहन सक्छ । दाम्पति बिच सामान्य कलह रहने सम्भाबना रहन सक्छ । परीवारका सदस्यहरु बाट टाढाँ भएको महसुस रहनेछ । सामान्य आर्थीक अभाबको सामना हुन सक्नेछ । नयाँ कार्यको थालनिले मनमा हर्ष पैदा गर्नेछ ।

मीथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह)
बिद्यार्थी वर्गका निम्ती समय त्यति उत्तम रहेको छैन । मध्यान पश्चात मेहेनत र परीश्रम को कदर हुन सक्ने योग रहेको छ । रचनात्मक कार्यमा समय ब्यतित रहनेछ । मान्यजनहरुको साथ सहयोगमा आर्थीक क्षेत्र दिर्घकालिन तुल्याउन सकिनेछ । पूराना मित्रजनहरु सगँको भेटघाटले मन हर्षित रहला ।

कर्कट : राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो)
पारीवारिक झोर झमेलाको सामना गर्नुपर्ने सम्भाबना रहेको छ । मध्यान पश्चात भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगमा मन प्रशन्न रहनेछ । सभासम्मेलन जन्यकार्यमा सहभागीता जनाउने अवसर प्राप्त रहनेछ । सवारि साधनको प्रयोगमा साबधान रहनु होला । गैर बिश्वस्निय ब्यत्तिहरु सगँको संगतले अपजसको सामना गर्नु पर्ला ।

सिंह : राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे)
ईष्ट मित्र बिच सामान्य बादबिवादको योग रहेको छ । मध्यान पश्चात मित्र तथा दाजु भाई बिचको सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । गरीरहेको कार्यमा सामान्य झन्झट उत्पन्न हुन सक्नेछ । तपाई द्वारा सम्पादित कार्यको श्रेय गैर ब्यत्तिहरुले प्राप्त गर्नेछन । स्वास्थ सम्बन्धि समस्याले सताउन सक्नेछ ।

कन्या : राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो)
कार्य क्षेत्रको लापरबाहिले सामान्य झन्झट आईपर्ला । मध्यान पश्चात खानपानमा बिशेष ध्यान दिनु होला । खुट्टा तान्ने ब्यक्ति बाट बच्नु पर्ने समय छ । सामान्य अप्रिय खबरले मानसिक चिन्ता ब्यहोर्नु पर्ला । भोग बिलास को क्षेत्रमा समय ब्यतित हुनेछ । मनोबिलासिताका सामान खरीद योग रहेको छ ।

तुला : राशि (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते)
सामान्य खर्च हुने योग रहेको छ । यात्रामा सामान्य कठिनाई आईपर्न सक्छ । मध्यान पश्चात जिवनसाथीको सहयोगद्वारा अप्रत्यासित लाभको अवसर मिल्नेछ । नयाँकार्यको थालनिका निम्ती समय उत्तम रहनेछ । दाम्पत्य सम्बन्धमा भने सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । तपाईको कार्यको फाईदा मित्रजनले प्राप्त गर्नेछन ।

बृश्चिक: राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु)
सामान्य चुनौति पश्चात आम्दानि उत्तम रहनेछ । मध्यान पश्चात जिद्दी स्वभावको कारण प्रतिश्पर्धामा पराजयको सामना गर्नुपर्नेछ । मित्रजनहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ । अरुको साथ सहयोग बाट बिग्रन लागेको काम बन्ने छ । सामान्य अप्रिय खबरले मानसिक चिन्ता ब्यहोर्नु पर्ला ।

धनु : राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे)
सामाजिक कार्यमा आफु अग्रसर रहेपनि त्यसको श्रेय भने अरु लाई मिल्नाले सामान्य खिन्नता बोध हुनेछ । मध्यान पश्चात बौधिक ब्यक्तिहरुका बिचमा आफु कमजोर भएको महसुस हुनेछ । रचनात्मक कार्यमा समय ब्यतित रहनेछ । मान्यजनहरुको साथ सहयोगमा आर्थीक क्षेत्र दिर्घकालिन तुल्याउन सकिनेछ ।

मकर : राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि)
साझेदारी कामको क्षेत्रबाट आम्दानि उत्तम रहनेछ । मध्यान पश्चात आम्दानिको क्षेत्र सबल रहेता पनि कार्यको क्षेत्रमा भने त्यति मन लाग्ने छैन । भौतिक स्रोत साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित हुने योग रहेको छ । नयाँकार्यको थालनिका निम्ती समय उत्तम रहनेछ । मित्र जनको साथ सहयोग बाट बिग्रन लागेको काम बन्ने योग रहेको छ ।

कुम्भ : राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द)
अरुको दबाबको कारण मानसिक समस्या आई पर्ने छन । मध्यान पश्चात नजिकका मित्रजनहरु बिचको सम्बन्ध टाढिन सक्ला । परीश्रमको राम्रो प्रतिफल प्राप्त होला । बल तथा पराक्रममा बृद्धि हुनेछ । मिनजनहरुको साथ सहयोमा जटिल कार्यहरु सम्पादित रहनेछन । पठनपाठनमा भने समय राम्रो रहेको छ ।

मिन : राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि)
नयाँ कार्य थालनिका निम्ति आटँ र साहशको कमि आउनेछ । मध्यान पश्चात ब्यक्तिव बिकाशमा जुट्ने समय रहेको छ । खानपानका कारण स्वास्थमा सामान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ । बिश्वासिला ब्यक्तिहरुबाट धोका हुन सक्नेछ । भौतिक स्रोत साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित हुने योग रहेको छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!