Wednesday, October 21, 2020
Home > भिडियो > हेर्दा हेर्दै ट्रकले शेषकान्तलाइ यस्तो बनायो (लाइभ भिडियो हेर्नुस्)

हेर्दा हेर्दै ट्रकले शेषकान्तलाइ यस्तो बनायो (लाइभ भिडियो हेर्नुस्)

कपिलवस्तुको वा,णगंगा नगरपा’लिकास्थित चारनम्बर बजारमै ट्र,कले सर्वसाधा,रणलाई ठ,क्कर दिएको छ । बजारकै सिए,ण्डसी अस्पतालमा उपचार गरेर बाटो का,ट्नै लाग्दा ट्रकले ठ,क्कर दिएको हो । पश्चिमबाट पूर्व जाँदै गरेको ना ५ ख ८२१ नम्बरको ट्रकले ठ,क्कर दिए पछि अर्घाखाँची वाग्लाका शेष,कान्त पाण्डे गम्भी,र घा,इते भएका छन् ।

उनको अ,वस्था ग,म्भीर देखिएपछि एम्बु,लेन्स मार्फत बुटवल रिफर गरिएको छ । बाटो का,ट्नेक्रममा ट्र,कले ठ,क्कर दिएको प्रारम्भिक अनुस,न्धानबाट देखिएको इलाका प्रह’री का,र्यालय पिपराले जनाएको छ। ठ,क्कर दिने चालक र ट्र,क अहिले प्रहरीको निय,न्त्रणमा रहेको छ ।

साथमा भिडियो पनि हेर्नुुहोस

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!