Friday, October 23, 2020
Home > बिचित्र > कार हल्लिरहेको देखेर प्रहरी पुग्दा भित्र जोडी यस्तो शर्मनाक हर्कत! बयान सुनेपछि प्रहरी नै चकित!

कार हल्लिरहेको देखेर प्रहरी पुग्दा भित्र जोडी यस्तो शर्मनाक हर्कत! बयान सुनेपछि प्रहरी नै चकित!

काठमाडौं । सडक छेउमा रोकिएको एक कार हल्लिरहेको थियो । भारत, उत्तर प्रदेशको गोरखपुर सडक किनारमा रातो रंगको कार अचानक गोरखपुरको नक्षत्र क्षेत्रमा शनिबार साँझ समुद्री यात्राको नजिकै हल्लिन थाल्छ । यो देखेर त्यहाँ उपस्थित प्रहरी र अन्य मानिसहरु कारको नजिक पुगे । भित्र हेर्दा, कारमा बसिरहेका प्रेमी जोडीहरू शारीरिक सुखभो’गमा रमाइरहेका थिए । यसै बीच प्रहरीलाई देखेर उनीहरु गाडी लिएर भाग्न थाले । भिडियोः

तिनीहरूको गतिविधि रंगेहात फेला परेपछि, प्रहरीहरूले कन्ट्रोल रूममा सूचना दिए, पछि सम्पूर्ण जिल्लामा जाँच सुरु भयो । खोबर प्रहरीले सूचनाको आधारमा उक्त युवक र कारमा सवार महिलालाई नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रहरी शनिबार साँझ ५ बजेतिर नौका केन्द्रमा गस्ती गर्दै थिए । यसै बीचमा, सडक छेउमा उभिएको कार अचानक हल्लिएको देखियो ।

जब कार नजिक पुगेर हेरियो तब भित्र जवान मानिस र महिला शा$रीरि$क सुखभो$गमा रमाईरहेको स्थितिमा थिए ।उनीहरुले रोक्न खोज्दा प्रहरीलाई चक्मा दिएर फरार हुन खोजेका थिए । भागेपछि शंका लागेर प्रहरी कन्ट्रोल रूममा सूचना दिइन्छ । प्रहरीले मोटरसाइकलमा उनीहरूलाई पछ्याउन थाल्छ । कार प्रेमीहरू खोबारको लागि देउरिया बाईपास हुँदै ।

बाटोतर्फ लागे । सूचना पाएपछि खोबार प्रहरीले घेरा हालेर प्रहरी चौकी अगाडिबाट जंगलतिर लाग्यो, तर पुलिसले घेराबन्दी गर्यो । दौडिरहेको बेला, कार सवारले दुई बाइक सवारहरूलाई ठक्कर पनि दिएका थिए ।सोधपुछको क्रममा थाहा भयो कि ती युवती चिलुआताल क्षेत्रकी हुन् । चौरिचौरा बस्ने एक युवकसँग उसको प्रेम सम्बन्ध थियो ।

शनिबार उनी नौकायन सेन्टरमा आफ्ना प्रेमीलाई भेट्न गइन् । तर यसै बीचमा उनीहरू दुवैले कारमा नै रमाउने सल्लाह लिन्छन् । कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को असरका कारण होटलहरु बन्द थिए । यसैले कारलाई नै आफ्नो ठान्ने निर्णय लिएको उनीहरुले बयान दिएका छन् । जब प्रहरीहरुले हस्तक्षेप गरे, तिनीहरू डराउन थाले ।

इन्चार्ज खोराबर नासिर हुसेनले उनी कसैकी छोरी भएको र छोरीलाई उनकी आमासँगै घर पठाइएको जानकारी दिएका छन् । उक्त युवकलाई शान्तभं’ग आरोपमा चलान काटिएको छ । समाचार जनबोली डटकममा छापिएकाे छ । ***समाचारहरूकाे भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहाेस***

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!