Saturday, December 3, 2022
Home > समाचार > मितिनी भन्दै अर्काकि श्रीमति घरमै ल्याएका श्रीमानले बिचल्ली पारेर हिँडेपछि घरमा भोकभोकै छोराछोरीकाे यस्तो बिचल्ली! (भिडियो हेर्नुस्)

मितिनी भन्दै अर्काकि श्रीमति घरमै ल्याएका श्रीमानले बिचल्ली पारेर हिँडेपछि घरमा भोकभोकै छोराछोरीकाे यस्तो बिचल्ली! (भिडियो हेर्नुस्)

एजेन्सी । विवाह गरेको लामो समय भइसकेको छ । उनीहरुका बच्चा पनि छन् । छोराछोरी ठूला भइसके तर अहिले आफने परिवारलाई बिचल्ली बनाएर श्रीमान बेपत्ता भएका छन् । छोरी सुनिता बिक बुवालाई सम्झिएर रोइरहन्छिन् । सुनिता विक श्रीमानको पर्खाइमा छन् । विपन्न परिवारका उनीहरुलाई श्रीमानले विचल्ली पारेर गएपछि रोएर दिन बितेको छ । यो घटना दागंको हो । केही समय अघि श्रीमानले घरमै एउटा युवती लिएर आए ।

उनले ति युवती को हुन् भनेर प्रश्न गर्दा मितिनी हुन् भनेर भनेका थिए । तर अहिले साढे १ वर्ष देखि श्रीमान वेपत्ता छन् । उनका श्रीमान विदेशमा थिए । विदेशवाट आएका श्रीमानलाइ लिन उनी काठमाडौ पुगिन् । काठमाडौमै आएपछि उनीहरु होटलमा बसे । तर होटलमै बसेको बेलामा मध्यरातमा उनका श्रीमानलाई अर्की महिलाले फोन गरेको थाहा पाइन् । महिलाको फोन आएपछि उनका श्रीमान कोठावाट बाहिर निस्केर निकै लामो समय सम्म कुरा गरे ।

मध्यरातमा श्रीमान उठेर घण्टौं कुरा गरेको सुनेपछि श्रीमतीले को महिला हुन् भनेर प्रश्न गरिन् । उनले मितिनी हुन् उनीसंगै कुरा गरेको हो भनेर जवाफ दिए । श्रीमतीसंग घर फर्किएका उनी श्रीमतीलाई घरमा छोडेर फेरी उनी काठमाडौ फर्किए ।

काठमाडौ फर्किएर उनी एक महिना यतै बसे । काठमाडौवाट फर्किदा उनको हातमा चाँदीका ब्रासलेट देखेपछि यो कसले बनाइदियो ? भनेर प्रश्न गर्दा उनले साथीले बनाइदिएको बताएका थिए । अहिले उनका श्रीमान डेढ वर्ष देखि बेपत्ता भएका छन् । त्यही महिलासंग श्रीमान गएको हुनसक्ने उनको शंका छ । सानै उमेरकी छोरी अहिले बुवाको पर्खाइमा छन् ।

उनले भन्छिन्, बुवा जहाँ भएपनि छिटै फर्केर आए हुन्थ्यो । आमासंग पैसा पनि छैन । हामीले मन लागेको कुरा खान र राम्रा लुगा पनि लगाउन पाउँदैनौ । घरमा मितिनी भनेर ल्याएको महिलासंग संगै निस्किएका उनी अहिले डेढ वर्ष देखि सम्पर्क विहिन भएका हुन् । महिलासंगै निस्केका भएपनि केही समय उनी सम्पर्कमा आएका थिए । तर भेट भने भएको थिएन ।

भिडियोः

Leave a Reply