Saturday, December 3, 2022
Home > जीवनशैली > बलिउडमा राज गर्ने एक मात्र नायिका मनिषा कोइरलाको घर कुनै राजमहल भन्दा कम छैन (भिडियोमै हेर्नुस)

बलिउडमा राज गर्ने एक मात्र नायिका मनिषा कोइरलाको घर कुनै राजमहल भन्दा कम छैन (भिडियोमै हेर्नुस)

एजेन्सी । केहि समय भारतमा रहँदै गर्दा नेपाल भारत बीचकाे तनावका बेला नेपाली चेली मनिषा कोइरालाले नेपालका बारेमा गरेकाे ट्विटले नेपालीहरूकाे मन जितिन् । नेपालमा जन्मेर बलिउडमा राज गर्ने एक मात्र नायिका हुन मनिषा कोइरला । बलिउडमा उनको अभिनय रहेको फिल्म संजुले पनि अपार सफल्ता प्राप्त गर्याे ।मनिषा को लागि फिल्म संजु निकै फाइदाजनक साबित भयो। संजुमा उनलाई नर्गिसको रोलमा निकै मन पराइएको थियो।

२०१२ सालमा उनि क्यान्सरको शि कार भएकी थिइन्। तर क्यान्सरलाई उनले जितेकी छिन्। पछिल्लो समय मनिषा सामाजिक संजालमा निकै एक्टिभ छिन्। उनि सधै सुन्दर तस्विरहरु शेयर गरिरहन्छिन्। साथै उनले आफ्नो घरलाई निकै सुन्दर तरिकाले सजाएर राखेकी छिन्।

उनले आफ्नो रूमको डिजाइनमा अधिकांश फुलको प्रयोग गरेकी छिन्। मनीषाको घरको सोफा र पर्दाको रंग पनि उस्तै छ।उनले आफ्नो घरमा गरिएको अधिकांश सजावटको समान विदेशबाट ल्याएकी थिइन्।

भिडियोमै हेर्नुस्ः

Leave a Reply