Saturday, December 3, 2022
Home > समाचार > लापरवाहीमै गयो आमाको ज्यान, फेरि छोरा पनि संक्रमित

लापरवाहीमै गयो आमाको ज्यान, फेरि छोरा पनि संक्रमित

काभ्रे । भुम्लु गाउँपालिका वडा नम्वर २ घर भएकी ५६ बर्षिया महिलाको कोरोनाकै कारण भदौ ३१ गते काठमाडौ मेडिकल कलेजमा उपचार गर्दा गर्दै मृत्यु भएको थियो । आमाको मृ त्यु पश्चात छोराको पनि कोरोना जाँच गराउँदा उनी पनि सं क्रमित भएका रहेछन् ।

अस्पतालले पहिलो पटक महिलामा गरेको कोरोना परिक्षण समेत नेगेटिभ आएकाले सामान्य अवस्थाबाटै उपचार भईरहेको थियो । दोश्रो पटक अस्पतालले भदौ २७ गते पिसिआर परिक्षणका लागि स्वाव संकलन गर्यो । २८ गते महिलामा कोरोना पोजेटिभ देखियो । अस्पतालमा उपचारार्थ महिलामा २० दिन पछि कोरोना देखिए पछि अस्पतालको चरम लापरवाही भएको परिवारले गुनासो गरेका थिए ।

‘पहिलो पटक नेगेटिभ रिपोर्ट आएर निरन्तर उपचार भईरहेको अवस्थामा दोश्रो पटक त्यहि अस्पतालमा भर्ना भईरहँदा उहाँमा पोजेटिभ देखिनु अस्पतालको लापरवाही हो’–महिलाको छोराले भन्नुभयो–‘कोभिड पोजेटिभ भए पछि आमालाई हेर्न र छुन पनि दिईएन भदौ ३१ गते उहाँको मृ त्यु भएको कुरा हामीलाई सुनाईयो ।’ यो खबर आजको समाचारपत्रले प्रकाशन गरेको छ ।

Leave a Reply