Friday, October 23, 2020
Home > Uncategorized > कम समयमै के’टीलाई यौ’न स’म्प’र्क’को लागी कसरी मनाउने हेर्नुहोस (भिडियोसहित)

कम समयमै के’टीलाई यौ’न स’म्प’र्क’को लागी कसरी मनाउने हेर्नुहोस (भिडियोसहित)

शा’री’रिक सम्ब’न्धलाई प्राकृतिक आवश्यकता मानिने गरिन्छ भने शा’रीरि’क सम्बन्धलाई प्राकृति’कलाई एकीकृत राख्ने एक प्रक्रियाको रुप धेरैले वर्णन गर्ने गरेका छन्। धार्मिक आस्था अनुसार पनि शा’रीरि’क स’म्बन्धलाई प्राकिर्तिक अपरिहार्यताको रुपमा बताउने गरिन्छ। तर शारीरिक स’म्बन्धको लागि हिन्दु धर्मको छुट्टै विश्वास गर्ने गर्छ।शास्त्रका अनुसार शा’रीरिक सम्ब’न्ध पछि बस्न गएको ग’र्भ मा रहेको बच्चा कस्तो हुन्छ भने ग’र्भ उपनिषदको माध्यमबाट जान्न सकिने कुरा उल्लेख गरिएको छ। धार्मिक शास्त्र अनुसार हप्ताका केहि तिन दिन शा’रीरिक सम्ब’न्ध बनाउनको लागि शुभ मानिने गर्दैन। यी तीन दिनहरुमा शा’रीरिक स’म्बन्ध राख्न र ग’र्वधा’रण गर्नको लागि शुभ मानिंदैन।थप यो भिडियो हेर्नुहोस । ,..पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला 👇

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!