Monday, October 26, 2020
Home > भिडियो > श्रीमति मिडियामा आएको १२ घण्टा, नहुँदै, २५ लाख रुपैया ऋ,ण बोकाएर बेप,त्ता भएका श्रीमान फेला परे, त्यसपछि भयो यस्तो, बबाल! (भिडियो हेर्नुस्)

श्रीमति मिडियामा आएको १२ घण्टा, नहुँदै, २५ लाख रुपैया ऋ,ण बोकाएर बेप,त्ता भएका श्रीमान फेला परे, त्यसपछि भयो यस्तो, बबाल! (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । श्रीमतीलाई २५ लाख रुपैया ऋ,ण बोकाए,र बेपत्ता भएका रुकुमका एक पुरुष श्रीम,ती मिडियामा आएको १२ घण्टा, नबित्दै, फेला प,रेका छन् । तीन बच्चाको आमालाई* छोडेर हिडेका, उनका श्री,मान, ,श्रीम,ती मिडियामा आएको केही* व*र्षमा फेला ,परे,का हुन् । उ,नी काठमाडौमै ,फेला परेका छन् । रुकुमकी हिरा वलीका श्रीमान काठमाडौमा फेला परेका, हुन् ।

भिडियो, हेर्न ,तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोस

विदेश जान ऋण लिएका उनले अहिले, श्रीमाती र छोरीहरुलाई वास्ता गर्दैन,न् । श्रीमानले वा,स्ता नगरेका कारण क्या’न्सर भएकी उनकी ,छो,रीको बालकान्ती अस्पतालमा निधन भएको छ । अब उनका का,खमा, ,२ छो,री छन्, । हिरा वली रुकुमकोटकी उनी विवाह भएर महत ३ नम्बर वडामा गएकी थिइन् भूमी गाउँ,पालि,काका तिलक वलीसंग विवाह भए पनि उनीहरुको बीचमा सम्ब,न्ध विग्रिए,,को छ । उनी रुकुमवाट बसाई सरेर दागं आए प,छि उनका श्रीमान साउदी अरव गएका हुन् ।, श्रमतीलाई ९ महिनाको गर्भवती अवस्थामा छोडेर गएका उनी अहिले ४ वर्ष पछि फेला परेका हुन् ।

उपचारको लागि एक्लै भौतारीएकी हिराले छोरीलाई बचाउन पनि सकिनन् । छोरी बिते,को ९ महिना पछि उनी काठमाडौ आएर बसे, । उनले मलाई माया लाग्छ भने काठमाडौ मलाई लिन आउ भने उनले त्यती बेला, पनि ऋण खोजेर काठमाडौ लिन गएर घर लि,एर आइन् र घर आएर एक वर्ष बसे । उनको पेट,मा अर्को बच्चा आएको थियो ।

श्रीम,ती गर्भवती भएको ९ महि,नामा उनी फे,री कुबेत गएका थिए । उनी फेरी बेप,त्ता, भएपछि, उनी मिडि,यामा आएकी हुन् । श्रीमती,लाई प,नि सम्पर्क नगर्ने, ऋण, लिएको पैसा पनि नतिर्ने, गरेपछि महिला, मिडिया,मा आएकी हुन् । उनले अहिले, पनि उ,नर्ला आफ्नो श्रीमतीको दर्जा नदिने बताए । उनले भने, उ मेरो श्रीमती हो तर म अब उसलाई श्रीमती मान्दिन, ।

श्रीमान%ले लिएको ऋण नतिरिदिएपछि% साहुअरु आएर घरमा आएर भन्न थाले%का छन् <। विदेश जाँदा र आ%फ्नो जिवन चलाउँदा लिएको ऋ,ण लिएका ,थिए, । अहिले त्यो बढेर झण्डै २५ ला%,ख पुगकेो% ,छ <। श्रीमान वेपत्ता, छन्, ऋण% तिर्ने वा%स्ता नग%रेका कारण उनले मिडि%याको सहारा लिएकी थिइन् । भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!