Friday, October 30, 2020
Home > जीवनशैली > उमेर पुगेकाले मात्रै हेर्नुहोला यी म’हिलाको यस्तो ह’र्कत !

उमेर पुगेकाले मात्रै हेर्नुहोला यी म’हिलाको यस्तो ह’र्कत !

काठमाडौं | पछिल्लो समय पो’र्न हेर्नेहरुको संख्या बृद्दि हुँदै गइरहेको विभिन्न तथ्यांकले देखाएको छ | तर अ’श्लिल चलचित्र हे’र्नु हा’निका’रक हुन्छ, यसले जीवनमा ठुलो स’मस्या नि’म्त्याउन पनि सक्छ | त्यो तपाईंको लागि घा’तक हुन सक्छ । एक अनुसन्धानका अनुसार जसले

पो’र्न फि’ल्मबढी मात्रामा हेर्छन् उनीहरुको जीवनमा रो’मान्स कम हुँदै जान्छ । उनीहरुलाई डे’ट, कसैसँगको भे’टघाट र रमाइलोले खासै अ’सर पर्दैन । किन भने उनीहरुले यी सवैमा भन्दा पो’र्न हेर्न मै आ’नन्दको महशुस गर्छन् ।अनुसन्धानका अनुसार स्थिती त्यतिबेला ख’राब हुनसक्छ जब तपाईंलाई डेटिङमा जानुभन्दा पो’र्न हेर्न राम्रो लाग्न थाल्छ । यस्तो अवस्थामा तपाईंको आत्मविश्वास

ख’स्किने गर्दछ र तपाईं आफूलाई अरुभन्दा भि’न्न पाउनुहुन्छ । यसले तपाईंको स’म्बन्धमा न’कारात्मक असर पुर्याइरहेको हुन्छ ।३ सय ५० पुरुष र ३ सय ३६ महिलामाथि गरिएको यो सोध जर्नल अफ से’क्स रिसर्चमा प्रकाशित भएको थियो । आफूलाई चाहेर पनि पो’र्न हेर्न रो’क्न सक्नुहुन्न भने तपाईंलाई पो’र्नको ल’त लागेको बुझ्नुपर्ने अनुसन्धानले बताएको छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!