Monday, May 23, 2022
Home > समाचार > यी युवतीले यस्तो हर्कत देखाएपछि सबै परे चकित ,भिडियो सामाजिक संजालमा भाइरल – भिडियो सहित

यी युवतीले यस्तो हर्कत देखाएपछि सबै परे चकित ,भिडियो सामाजिक संजालमा भाइरल – भिडियो सहित

बढ्दो बिकृती र नराम्रा संस्कृतीले आज संसार कहा बाट कहा पुग्दै छ । नारीहरुको गहना लाज र शर्म हो भन्ने कुरा पनि अब एकादेशको कथा झैँ हुन थाल्यो । सायद यसलाई नै होला २१ औ सताप्दी भन्ने । नेपालमा मात्र नभई संसारको जुनपनि देशमा आफुलाई सामाजिक संजालमा चर्चित गराउने हिसाबले जे पनि गर्न थालेका छन् ।

युवतीहरु, कोही लाइभ आएर उत्तेजित ढंगले प्रस्तुती दिन्छन भने कोही छाडा तरिकाको व्यवहार देखाइ नाम कमाउन खोज्छन जुन दर्शकले कद्दापी पनि राम्रो नजरले हेर्दैनन् । नेपाल कै कुरा गर्ने हो भने यस्ता बिकृती फैलाएर दर्शकको ध्यानाकर्षण गर्नेमा नेपाली मोडेल तिर्सना बुढाथोकी एक नम्बरमा पार्छिन होलिन ।

तर यहा नेपालको कुरा नभई बिदेशी युवतीको चटक पस्तुत गरिएको छ । ३ / ४ जना युवतीको समुह मिलेर अश्लिलताको पनि सिमाना नाघ्ने गरी यस्तो भिडियो बनाएका छन् जुन हेर्दा पक्कै पनि लाजमर्दो लाग्छ ।

गोप्य अंग सुम्सुमाउन देखी लिएर अनैतिक उत्तेजित व्यवहार देखाउदै एक अर्कासंग जिस्किदै गरेको दृश्य अहिले सामजिक संजालमा निकै चर्चित भएको छ । यसरी चर्चित भएको भिडियो र यस्ता युवतीहरुलाई के दर्शकले राम्रो भन्लान त ? पक्कै पनि भन्दैनन् । एकचोटी हेर्नुहोस भिडियोमा:

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!