Tuesday, August 11, 2020
Home > जीवनशैली > बिवाह गरेको १० दिनमा श्रीमतीको यो प्रस्तावले श्रीमानको होस् उड्यो

बिवाह गरेको १० दिनमा श्रीमतीको यो प्रस्तावले श्रीमानको होस् उड्यो

भारतः बिहारबाट एक अनौंठो घटना देखा पर्यो। । यहाँ एक श्रीमानको हो’श उड्यो जब उनको भर्खँरै विवाह भएको श्रीमतीले उनलाई भनिन कि म तिमीलाई माया गर्दिन तर सपना नामकी केटीलाई माया गर्छु र उनीसंग मेरो जीवन बिताउन चाहन्छु । वास्तवमा यो घटना बिहारको बेगूसरायको हो । जुन १४ मा, रांची निवासी पूजाले बेगूसराय निवासी अंकित कुमारसँग परिवारका सदस्यहरूका बीच सँग विवाह गरिन् ।

विवाहपछि पूजा आफ्नो पतिसँग बेगूसराय आइन् तर १० दिन पछि उनले आफ्नो श्रीमानसँग बस्न इन्कार गरिन् । पूजाले भनिन्, ‘दुई बर्षदेखि म सपना नामकी केटीसँग समलिङ्गी जीवन बिताइरहेको थिएँ र उनीसँग बिहे गर्न चाहन्थें ।’ यो सुनेर अंकित आश्चर्यमा परे र पुलिसलाई सूचना दिए ।

यसपछि प्रहरीले दुबैलाई चौकी बोलायो र तर पूजाको प्रेमिका सपना रांचीबाट बेगूसराय पुगिसकेपछि पुलिस स्टेशन गइन् र उनको प्रेमिकालाई आफूसँगै बस्न भन्यो । उनीहरू रांचीको कपडा पसलमा काम गर्छन् । यहीं ती दुई प्रेममा परे र दुबै दुई बर्षसँगै बसिरहेका थिए । यसैबीच, १४ जुनमा, पूजाको परिवारका सदस्यहरूले बेगूसरायमा विवाह गरेका थिए । तर पूजा यस विवाहमा खुसी थिइनन् ।

पूजाले सपनालाई माया गर्छिन् र उनीसँग बिहे गर्ने छन् । सपना पनि पूजालाई आफ्नी पत्नी मान्छन् । सबै कुरा सार्वजनिक भएपछि केटाले पूजालाई विवाहको बन्धनबाट मुक्त गरेका छन् ।

याे पनि हेर्नुसः पानपाते ठुली

गएको सालको तीजमा सार्वजनिक भयको रबिन लामिछानेको तीज गीत “पानपाते ठुली”को चर्चाको बारेमा सबैलाई अबगतनै छ,उक्त गीत पोहोरको सालको अत्यन्त रुचाईएको तीज गीत हो।

उक्त गीतको भाग २ यो बर्ष सार्वजनिक भयको छ, “लुम्लेमा पानी”बोलको उक्त गीत रविन लामिछानेको आफ्नै युटूब च्यानल मार्फत सार्वजनिक भयको छ।टिका सानु,प्रकाश पराजुली,धनमाया नेपाली र रविन लामिछाने ले स्वर दिएको उक्त गीतमा खेम सेञ्चुरीको लय रहेको छ भने चर्चित शर्जक नवराज पन्तको शब्द शृजना रहेको छ।

देवेन्द्र बाबुको निर्देशनमा गीतको म्युजिक भिडियो तयार पारिएको छ भने भिडियोमा निक्स शर्मा,देवेन्द्र बाबु,जुना गुरुङ र गीता डुङ्गानाको अभिनय रहेको छ।भिडियो छायांकन करन चैसिर र सम्पादन प्रबिन भट्टले गरेका छन्।

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!