Sunday, September 27, 2020
Home > जीवनशैली > यौ’न सम्पर्क गर्दा लि’ङ्गकाे आकार यत्रो चाहिने महिलाको धारणा हेर्नुहोस

यौ’न सम्पर्क गर्दा लि’ङ्गकाे आकार यत्रो चाहिने महिलाको धारणा हेर्नुहोस

एक अनुसन्धानबाट आएको परीणाम देखेर वैज्ञानिकहरू पनि अचम्मित भएका छन्।बेलायतमा गरिएको अध्यनमा यौ’न सन्तु ष्टिका लागि धेरै महिलाले ६ दशमलव ३ इन्चको आकारलाई सही बताए।यसैलाई आधार मानेर वैज्ञानिकहरूले ६ दशमलव ३ इन्चको लिं’गलाइ उपयुक्त मानेका छन्।कसैको लिं’गको आकार ६ दशमलव ३ वा ६ दशमलव ४ नभए पनि आत्तिनु भने पर्दैन। किन भने लिं’गको औसत आकार ५ दशमलव २ इन्च हुन्छ।

उक्त अध्ययनले के पनि देखाएको छ भने महिलाहरू यौ- नका लागि लिं”गको आका”रलाई मात्र महत्व दिँदैनन्।।यद्यपि क्याजु अल से’क्सको समयमा भने उनीहरू लिं’गको आकारमा पनि पर्याप्त ध्यान पुर्‍याउँ’छन्। कतिले त यौ- न सन्तुष्टि पाउने नाममा लिं-गको आकार बढाउ नुपर्छ भन्ने ठान्छन् र त्यसै अनु सारका गतिविधी गर्ने गर्दछन् ।

लिं- गको आकार ठूलो हुँदैमा यौ’न सन्तुष्टि मिल्ने कुरा गलत भएको मेडिकल साइ’न्सले पुष्टि गरिस’केको छ ।यौ’न क्रिया एउटा कला हो यसको प्रयोगमा कला महत्वपूर्ण रहन्छ । यौ’न विद्ले बताए अनुसार यौ’न सन्तु’ष्टिमा लिं’गको आका’रको खासै महत्व हुँदैन । लिं’ग जत्रो भए पनि यो’नीको क्लि टोरिसमा घ र्षण हुँदा महिलाले यौ’न आनन्द पाउँछन् ।पुरु’षहरू आफ्नो लिं’गको आकार सानो भएको कुराले धेरै तना’वमा हुने गरेको पाइएको छ ।यौ’न सन्तुष्टि लिं’गको आकारभन्दा पुरुष महि’लाबीचको प्रेममय क्रि’डामा भर पर्छ ।

बरु लिं’गको आकार ठूलो हुँदा महिला’लाई समस्या हुन सक्छ ।ठूलो लिं’ग यो’नीभित्र बल’पूर्वक छिराउँदा यो’नीमा चोट पनि पुग्न सक्छ । लामो लिं- ग महिलाको यो- नीको भित्र सम्म पुग्ने र अझ बल’पूर्वक सम्भोग गर्दा महिलालाई पीडा हुनु का साथै रक्तस्राव पनि हुन सक्छ । त्यसैले ठू’लो र मो’टो लिं’गले महि’लालाई च’रम यौ’ न आनन्द दिन्छ भन्नु ग’लत हो ।लिं- गको लम्बा’इ र मोटाइ भनेको शारीरि’क कुरा’मात्र हो तर यौ’न सन्तु’ष्टि भनेको मानसिक र भावनात्मक कुरा होमहिलाको सुन्दर जिउडालले मात्र पुरुषलाई यौ’न आनन्द दिन्छ भन्ने कुरा भ्रमात्मक हो ।

न त पुरुषको बलिष्ठ शरीरले नै महिलालाई सन्तुष्ट पार्न सक्छ ।सम्भो’गअघि पाक्क्रि’डालाई धेरै समय दिनुपर्छ ।यसर्थ यौ’न क्रियामा लिं’गको साइज भन्दा पनि दुई बीचको यौ’न पाक्क्रि ‘डानै बढी महत्वपूर्ण मानिन्छ

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!