Sunday, November 28, 2021
Home > समाचार > एउटा केटोले पुग्दैन भन्दै सोनिकाले स्टेजमै कपडा खोलेर गरिन यस्तो हरकत – हर्नुहोस भिडियो

एउटा केटोले पुग्दैन भन्दै सोनिकाले स्टेजमै कपडा खोलेर गरिन यस्तो हरकत – हर्नुहोस भिडियो

तनहुँको बेलचौतारामा जारी शुक्ला गण्डकी लायन्स महोत्सवमा सोनिका राकोय र सोभित बस्नेतले दर्शकलाई भरपुर मनोरञ्जन प्रदान गरे । वाउ नेपालको युट्यूबबाट चर्चामा आएकी सोनिका रोकायले दर्शकलाई उस्तै उत्तेजक कुराहरु गरेर कतिपय दर्शकलाई लाजले भुतुक्कै बनाएक िथिईन् ।

सोभितले सोनिकाको लागी एउटा केटा लिएर आउँछन् । सोनिकाले यस्तो एउटा केटाले सोनिकालाई सक्दैन अरु पनि केटा चाहियो भन्दै आफूले लगाएको कपडा खोाई सक्दैन अरु पनि केटा चाहियो भन्दै आफूले लगाएको कपडा खोल्छिन् । करिब एक घण्टाको अवधिमा सोभित र सोनिकाको जोडीले भरपूर मनोरंजन दिएको थियो ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!