Sunday, December 5, 2021
Home > समाज > भेटियो दुधालु गोरू, महादेव सम्झी दर्शन गर्नेकाे यस्तो भीड, महादेवकाे दर्शन स्वरूप सेयर गराै

भेटियो दुधालु गोरू, महादेव सम्झी दर्शन गर्नेकाे यस्तो भीड, महादेवकाे दर्शन स्वरूप सेयर गराै

असोज २१, सिन्धुपाल्चोक । दुधालु गोरु जसलाई साक्षत्कार महादेव सम्झी दर्शन गर्ने भक्तालुको भिड: भनिन्छ यस्तो अनौठो महादेवको दर्शन अनि सेयर गरे सबै अधुरा काम पूरा हुने बिश्वास राखिन्छ । पहिले कहींकतै नदेखेको-नसुनेको दूध दिने गोरु हेर्न आउनेको लर्को अझै घटेको छैन । हेलम्बु गाउँपालिका इचोक पुरानागाउँस्थित दुधालु गोरु हेर्न आउनेहरुका लागि सेवा दिन र गोरुको संरक्षणका लागि गाउँपालिका आफैं जुटेको छ ।

पुरानागाउँमै गोरुका लागि घाँसपात, दानापानीको सम्पूर्ण खर्च गाउँपालिकाले व्यहोरिरहेको हेलम्बु गाउँपालिकाका प्रमुख निमाग्याल्जेन शेर्पाले बताए । दूधको थप ल्याब टेस्ट गर्न बाहिरी देश पठाउने तयारी गरिरहेका छौ, शेर्पाले भने, ‘दुधालु गोरुले सिन्धुपाल्चोकलाई चिनायो, त्यसको संरक्षणमा हामी लाग्नुपर्छ ।‘ हाल गाउँपालिकाले दूध दिने गोरुसँगै शिवमन्दिर निर्माण कार्ययोजना बनाइरहेको छ । कान्तिपुरमा खबर छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!