Wednesday, December 8, 2021
Home > समाचार > फेरि ललितपुरमा घट्यो यस्तो दुःखद घटना, घाँटी नै छनाइदिएपछि…

फेरि ललितपुरमा घट्यो यस्तो दुःखद घटना, घाँटी नै छनाइदिएपछि…

राेशन दानी काठमाडाैँ, २८ जेठ । ललितपुरको बाँडेगाउँ मा खुँडा प्र’हार गरी हातखुट्टा बाँधेर टाउको छिनाइएको अवस्थामा एक शव फेला परेकाे छ । बाँडेगाउँमाभाडामा बस्दै आएका ३८ वर्षीयअमित शाहीको खुँडाले हानेर ह’त्या गरिएको प्रहरीले जनाएकाे छ ।

ललितपुर प्रहरी प्रमुख एसएसपी टेकप्रसाद राईले भने, हातखुट्टा बाँधेर टाउको छिनाइएको अवस्थामा शव फेला परेको छ ह’त्या कसले र किन गर्यो भन्नेबारे अनुसन्धान गर्दैछौं ’लकडाउनका बीच पछिल्लाे समय अपराध गतिविध बढ्न थालेका छन् ।यसअघि मंगलबार रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकामा ५ जनाको सामूहिक ह’त्या भएको थियो ।

साे घटनामा संलग्न सुर्खेतका झपेन्द्र सिंजालीलाई प्रहरीले प’क्राउ गरेर अनुसन्धान गरिरहेको छ ।बुटवल, २८ जेठ । रुपन्देहीको कन्चन गाउँपालिका वडा नं १कुचेरामा १७ वर्षीय एक किशोरको ह’त्या भएको छ ।गएराति घरमा सुतिरहेका ती १७ वर्षीय ती किशाेरकाे बाबुले नै बन्चरो हानेर गरी ह’त्या गरिएको स्थानीय पत्रकार दिनेश घिमिरेले जानकारी दिए ।

गए राति करिव एक बजे आसपास सुतिरहेको छोरा सुदीप कुमाललाई बाबु रिम बहादुर कुमालले बन्चरो प्रहार गरी घाईते बनाएको र उपचारका लागि बुटवल लैजाँदै गर्दा मृत्यु भएको वडा सचिव बिर्ख पुलामीले बताए ।४८ वर्षीय बाबु रिम बहादुर कुमालले अत्याधिक मादक पदार्थ सेवन गर्ने गरेको स्थानीयले बताएका छन् ।

स्थानीयका अनुसार मृतक किशाेर चैतको पहिलो साता भारतबाट फर्केका थिए ह’त्या गर्ने बावु रिम बहादुर अहिले प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको बताइएको छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!