Saturday, July 11, 2020
Home > भिडियो > हसिया खाएर पनि भाग्यले बाँचेका नवराजका साथीले खुल यस्तो रहस्य, प्रहरी नआएकाे भए हामी बाँच्ने थिएनाै (भिडियो)

हसिया खाएर पनि भाग्यले बाँचेका नवराजका साथीले खुल यस्तो रहस्य, प्रहरी नआएकाे भए हामी बाँच्ने थिएनाै (भिडियो)

जाजरकोट ।

नवराजसंगै रुकुम गएका केही युवाहरुले घटनाका बारेमा नयाँ कुरा खुलाएका छन् । उनीहरुले आफुहरु १९ जनाको समुहमा गएको स्वीकार गरेका छन् । आफुहरु फर्कन लागेको बेलामा गाउँका ठुलो भिडि आएको देखेर आफुहरु डराएर भागेको बयान दिएका छन् । सो घटनामा बाँचेर फर्कीएकाहरुले आफुहरुलाई आ’क्रमण भएको बताएका छन् । भेरीको पुल नाघेर बाँचेका दुई जना नवराजका साथीहरुले आफुहरु भागेर बाँचेपछि उनीहरु पनि भागे होलान् भन्ने ठानेको बताए ।

२१ वर्षका नवराज विक, १७ वर्षकी युवतीसंग प्रेम सम्बन्धमा थिए । नवराजले गएको शनिवार वेहुली लिन भन्दै अन्य १८ जना साथी लिएर गएका थिए । नवराजले आफुहरुलाई वेहुली भगाउन जाने भनेर फोन गरेपछि आफुहरु गाउँवा १० जना गएको बताए । वाटोमा अरु साथीहरु मिसिएर १९ जना भएर युवतीको गाउँ गएको बताए । उनीहरु युवतीको घर नजिकैको वाटोवाट जाँदाखेरी युवतीको आमाले देखेपछि, ए डुम तँ फेरी आइस् भन्दै भनेको उनीहरुले बताएका छन् ।

नवराजलाई युवतीको आमाले पहिल्यै देखि चिनेको हुनसक्ने भएकाले देख्ने बित्तिकै त्यस्तो भनेको उनीहरुको भनाई छ । उनीहरुको कुरा भएको थियो की के हो त्यो त थाहा भएन, संगै गएका एक जना साथीले भने, हामीलाई देख्ने बित्तिकै युवतीको आमाले ए डुँम त फेरी आइस् ? भनेर भन्नुभयो । पहिलाको चोट खाएर पुगेन ? अब म रेर जान्छन् । आमाले त्यसो भनेपछि आफुहरु फर्केर घर फर्कन लागेपछि मथिवाट ठूलो हुला आएर आफुहरु माथि आ’क्रमण भएको बताए ।

ढुं’गा, मु’ढा, हँ’सियाले हा’नेको उनीहरुले बताएका छन् । हँ’सियाको पछाडीको भागले आफुहरुलाई हा’नेको उनले बताए । त्यस्तो बेलामा को कता भाग्यो थाहा नै भएन । सबैजना भाग्न तिर लाग्यो । हामीले उनीहरु पनि भागे होलान् भन्ने लाग्यो उनले भने । आफुहरुलाई देख्ने बित्तीकै युवतीको आमाले अध्यक्षलाई फोन गर्न भनेको पनि आफुहरुले सुनेको बताए । युवतीको आमाले वडाध्यक्षलाई फोन गरेर २, ३ गाडी मगा भनेर भनेको आफुहरुले सुनेको बताए ।

लकडाउनको बेलामा किन नवराजले यस्तो कनि डिसिजन गर्यो भन्ने आफुलाई थाहा नभएको बताए । करिब तीन वर्ष देखि उनीहरुको बिचमा प्रेम रहेको भन्ने कुरा आफुहरुलाई थाहा भएको बताए । एसइइ दिने बेलामा पनि नवराज युवतीको कोठामा गएर बसेको उनीहरुको भनाई छ । गाउँलेले हा’निरहेकै बेलामा २ जना प्रहरी आएर आफुहरुलाई बचाएको बताए । पछि अरु प्रहरी थपिएर १२ जनालाई नियन्त्रणमा लगेको बताए ।

प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएपछि आफुहरु अब म र्ने भैयो भन्ने लागेको र अरु साथी बाँचे भन्ने लागेको बताएका उनीहरुले पछि साथीहरुको निधन भएको खबरले दुख लागेको बताए । गाउँलेले वेहुला र उसका ३ जना साथी खै भन्दै सोधेका थिए । उनीहरुले नवराज र ति साथीलाई लक्षित गरेर आक्रमण गरेको उनीहरुको भनाई छ ।

भिडियोः

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!