Tuesday, April 20, 2021
Home > अपराध > होलीमा श्रीमानले कपडा नकिनिदिएको रि’समा श्रीमतिले ६ महिनाकि छोरीलाई मा’रिदिइन्

होलीमा श्रीमानले कपडा नकिनिदिएको रि’समा श्रीमतिले ६ महिनाकि छोरीलाई मा’रिदिइन्

झ’गडापछि श्रीमतीको रि’स,को पारो यति ता,त्यो कि उनले आफ्नी ६ महिनाकी छोरीलाई कु’टीकु’टी मा’रेकी छिन्नजिकिँदै गरेको होलीका लागि श्रीमानले क,प,डा नकिनिदिएको रि’स,मा श्रीमतीले ६ महिनाकी छोरीलाई मा’रिदिएकी छिन् । घ’ट,ना अलीगढ जिल्लाको रामपुरको भएको आज तकको समाचारमा उल्लेख छ ।

२५ वर्षकी महिलाका पतिले होलीका लागि कपडा किनिदिन अस्वीकार गरेपछि पती पत्नीमा झ’ग,डा भएको थियो । झ’ग,डा,पछि श्रीमतीको रि’स,को पारो यति तात्यो कि उनले आफ्नी ६ महिनाकी छोरीलाई कु’टी,कु’टी मा’रेकी छिन् ।घ’ट,ना,पछि राहुलले पुलिसमा प,त्नी,वि’रु,द्ध उ’जुरी दिए । पुलिसले ह’त्या अ’भियोगमा मु’द्दा दर्ता गरी पिं,की,लाई प’क्रा,उ

पुलिसका अनुसार आ’रो,पी महिलाको नाम पिंकी शर्मा हो। पिंकीका पति राहुलले कपडा किन्न बजार जान नमानेपछि यी दुईबीच झ’ग,,डा भएको थियो । झ’गडापछि पिंकी रि’सले चुर भएर छोरी सोनी भएको ठाउँमा गएर उनलाई नराम्ररी कु’टिन् ।

बालिकाको कु’टा,इ,का कारण घ’ट,ना,स्थलमै ज्या’न गयो । घ’ट,ना,पछि राहुलले पुलिसमा पत्नीवि’रुद्ध उ’जुरी दिए । पुलिसले ह’,,त्या अ’भियोगमा मु’द्दा दर्ता गरी पिंकीलाई प’क्रा,उ गरेर अनुसन्धान अगाडि बढाएको छ ।सांकेतिक तस्बिर- गुगल

Leave a Reply