Tuesday, April 20, 2021
Home > समाचार > जब बसपार्कमै भयो सबै चकित हुने यस्तो घटना!

जब बसपार्कमै भयो सबै चकित हुने यस्तो घटना!

काठमाडौ । एक बसपार्कमा देखिएको दृश्यले सबैको हो स उडाएको छ । भारत राजस्थानको सिफ्ट शहरको नयाँ बस पार्क क्षेत्रको गणेश नगरमा शनिबार बिहान ११ बजे एक अनौंठो घटना बाहिर आएको हो । ट्याक्सी चालक महेममद इकबाल एक महिला मित्रलाई भेट्न सलवार सुटमा आइपुगेका थिए ।

उनले ट्याक्सी लिन शुरू गरेका थिए तब त्यो मरूभूमि भएको क्षेत्रतिर लाग्यो । त्यहाँबाट आइरहेका इलाकाका आइमाईहरू उसको हिंड्ने तरिकामा शंका गर्न थालेका थिए । यसमा, महिलाहरूले उनलाई बच्चा चो रको आरोपी बनाए । उनको कुरा सुन्दा, माइके मैकेह पुग्ने थिए, महेद इकबाललाई समातेर चित्तबुझ्दो जवाफ नपाएकोमा कु टपि ट गरे ।

यस कारण उनी गम्भीर घाइते हुन पुगे । यसै बीचमा, केही लेन्जले घटनाको भिडियो सोशल मिडियामा भाइरल गर्यो । सूचना पाएपछि पुलिस मक्कामा पुगेर इकबाललाई भीडबाट बचाए । पुलिसलाई सोधपुछ गर्दा उनी नाडी महेल्लेका बासिन्दा हुन् र आफ्नी महिला साथीको आमन्त्रणमा उनलाई भेट्न यस्तो भेषमा गएको थिए ।

Leave a Reply