Monday, May 23, 2022
Home > समाचार > महानगपालिका भित्रै यो कस्तो लापरबाही? बिभाग एउटा तर हाकिम ४ जना ! – पुरै समाचार हेर्नुहाेस

महानगपालिका भित्रै यो कस्तो लापरबाही? बिभाग एउटा तर हाकिम ४ जना ! – पुरै समाचार हेर्नुहाेस

काठमाडौं महानगरपालिकाको एउटै विभागमा चार हाकिम खटाइएको छ। कामपाको सामाजिक विकास विभागमा एक विभागीय प्रमुख भए पनि उही दर्जाका चार निर्देशक खटाइएको हो।निर्देशक नूरनिधि न्यौपानेले प्रमुख पदको जिम्मेवारी सम्हाले पनि सोही दर्जाका चार निर्देशक खटाइएको हो। सो विभागमा न्यौपानेसँगै यादव घिमिरे, नवराज थापा र रविमान श्रेष्ठलाई खटाइएको छ।

एउटै विभागमा चार कर्मचारी खटाउन सक्ने महानगरपालिकाले न्यौपानेलाई बाहेक अरुलाई काम दिएको छैन।प्राविधिक पदमा कार्यरत निर्देशक रविमानमान श्रेष्ठलाई पनि सोही विभागमा खटाइएको छ। यता प्राविधिक समूहका निर्देशक भैरव बोगटीलाई प्रशासन विभागमा खटाइएको छ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!