Wednesday, December 8, 2021
Home > समाचार > उफ् फेरि अायो यस्तो कन्पारो तताउने समाचार, २ जेठाजुबाट बुहारी बलात्कृत…

उफ् फेरि अायो यस्तो कन्पारो तताउने समाचार, २ जेठाजुबाट बुहारी बलात्कृत…

धादिङ, असोज ११ । बुहारी बलात्कार गरेको आरोपमा दुई जेठाजु पक्राउ परेका छन । जिल्लाको थाक्रे गाउँपालिका ११ की २२ बर्षीया बुहारीलार्ई बारम्बार बलात्कार गरेको अरोपमा ३५ बर्षीय र २९ बर्षीय दुई जेठाजुलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । आफुलाई दुई बर्षदेखि बलात्कार गरेको भन्दै पीडित महिलाले प्रहरीमा उजुरी दिएपछि धादिङ प्रहरीले आरोपितहरुलाई पक्राउ गरेको हो । यसरी २ जेठाजुले बुहारी बलात्कार गरेका छन् ।

पछिल्लोपटक माइलो जेठाजुलाई यही असोज ५ गते तथा जेठो जेठाजुलाई गत साउन २८ गते बलात्कार गरेको पीडित बुहारीको भनाई छ । आफुलाई बलात्कार गर्न अरु मानिसहरुलाई समेत पठाएको पीडितको आरोप छ । अन्याय सहन नसकेर अन्नतः आफु न्यायका लागि गुहार्न आएको उनले बताएकी छिन् । नागरिक दैनिकमा खबर छ ।

Leave a Reply

error: Please Dont Copy My Content!! !!